خانه » فناوری » علت فیلتر شدن تلگرام چه می باشد؟

علت فیلتر شدن تلگرام چه می باشد؟

علت اصلی فیلتر شدن تلگرام چیست؟

فیلنر شدن تلگرام صحت دارد؟

 در پی انتشار خبری مبنی بر فیلتر شدن تلگرام تمامی کاربران درصدد این هستند که این برنامه نرم افزاری را رفع فیلتر کنند. سوالی که در اینجا پیش خواهد آمد این است که علت اصلی فیلتر شدن  و علت قطع تلگرام چیست؟ این محدود کردن مردم چه فایده ای برای خودشان و یا مسئولین خواهد داشت؟ برای رفع فیلتر تلگرام چه باید بکنیم؟ و برنامه های جایگزین تلگرام چه برنامه هایی هستند؟ کدام از پیام رسان ها از امنیت بالاتری برخوردار هستند؟

لازم به ذکر است که بدانید دورف، سازنده و مدیر تلگرام علت قطعی تلگرام را مشکل مدیرتی تلگرام دانست و گفت این مشکل بر روی تلگرام کشورهای نظیر ایران و عراق و افغانستان باعث قطعی آن ها شده است و پس از گذشت چندساعت حل خواهد شد.

اگر علت اصلی تلگرام مشکل مدیریتی باشد، پس از گذشت چندساعت حل خواهد شد اما اگر این قطعی حاکی از فیلتر شدن تلگرام باشد احتمالا بعید باشد که به زودی رفع فیلتر شود.

شما می توانید از نرم افزار های جایگزین تلگرام استفاده کنید. ۲ نمونه از نرم افزارهای موجود که پس از تلگرام دارای بالاترین رده امنیتی در فضاهای مجازی می باشند نرم افزارهای تام تام و سیگنال می باشد.

طبق آماری که چندی پیش برخی از کارشناسان شبکه اجتماعی به مردم ابلاغ کردند، ۲ نرم افزار نام برده دارای بالاترین رده امنیتی می باشد. یکی دیگر از نرم افزارهایی که می توانید به جای تلگرام از آن استفاده کنید، نرم افزار smart call می باشد. بسیاری از مردم از این نرم افزار بی خبر هستند. این نرم افزار یکی از نرم افزارهایی است که به ساخت شماره مجازی پرداخته و از قابلیت های آن می توان به چت کردن و امکان برقراری تماس اشاره کرد.

همچنین شما می توانید با داشتن یک نام کاربری و پسورد از طریق خود تلگرام به یک vpn متصل شوید.


5 (100%) 2 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 110
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
زمان بندی اینستاگرام
تعداد بازدید: 41
زمانبندی اینستاگرام همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگ...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 315
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک
تلفن سانترال پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی