شماره تلفنبانک بانک ها

شماره تلفنبانک بانک ها

امروزه استفاده از تلفن هوشمند یا دستگاه تلفن همراه برای انجام وظایفی مانند بررسی مانده حساب ، انتقال وجه بین حساب ها ، پرداخت صورتحساب و پیدا کردن دستگاه خودپرداز مورد استفاده قرار می گیرند. تلفن های ضروری و شماره تلفن بانک ها از جمله شماره هایی هستند که برای انجام بسیاری از کارهای بانکی لازم هستند. در این مقاله شماره تلفنبانک چند بانک را آورده ایم.

شماره تلفنبانک بانک : در زیر شماره تلفن بانک تمامی بانکها برای راحتی شما هموطنان گرامی گردآوری گردیده است .


تلفنبانک ملت = 8132

شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 8132-021 تلفن بانک ملت به خدماتی مانند اطلاع از گردش و اطلاعات حساب ها، اطلاع از خدمات چک، اطلاع از خدمات تسهیلات، تغییر رمز، مدیریت قبوض و شارژ، انتقال وجه بین حساب های متمرکز بانک ملت، خدمات کارت و بانکداری الکترونیک، تنظیمات یکبار رمزOTP و … دسترسی پیدا کنید.


شماره تلفنبانک پارسیان = 89111

شما می توانید از طریق تماس با شماره 89111 (021) از سراسر کشور به تلفن بانک پارسیان دسترسی پیدا کنید. این سیستم خدماتی مانند مدیریت سپرده، انتقال وجه، مدیریت پرداخت، مدیریت چک، مدیریت تسهیلات، مدیریت کارت، تغییر تنظیمات، خدمات عمومی، تغییر سپرده پیش فرض و … را ارائه می دهد.


شماره تلفنبانک اقتصاد نوین = 84292

از طریق تلفن بانک اقتصاد نوین می توانید از خدماتی مانند اطلاع از موجودي حساب و کارت، اطلاع از سه گردش آخر سپرده و کارت، اطلاع از صورت‌حساب به صورت شنيداري و دريافت آن از طريق نمابر، پرداخت قبوض (تلفن ثابت، تلفن همراه، آب و برق) در هر ساعت از شبانه روز، انتقال وجه (عادي و شتابي)، عمليات چک (ثبت مبلغ چک، اطلاع از وضعيت چک صادر شده و مسدود نمودن چک)، عمليات تغيير رمز، مسدود نمودن کارت، دريافت شماره شبا، امکان پرداخت اقساط ليزينگ و آبفا استفاده کنید.


شماره تلفنبانک پاسارگاد = 82891111 و 82890

از طریق تماس با تلفن بانک پاسارگاد می توانید از خدماتی مانند عملیات بانکی، عملیات کارت، عملیات چک، عملیات تسهیلات، اعلام تعداد سهام، پرداخت قبض، دریافت موجودی کارت، اطلاع از صورتحساب کارت، کمک به موسسات خیریه، پیگیری تراکنش ها، مسدود کردن کارت و … استفاده کنید.


شماره تلفنبانک تجارت = 81277-88801818

شما می توانید از طریق تماس با شماره 81277 به تلفن بانک تجارت دسترسی پیدا کنید. این سیستم خدماتی اعم از خدمات تلفن بانک مبتنی بر حساب، خدمات تلفن بانک مبتنی بر شماره کارت برای دارندگان تجارت کارت، خدمات تلفن بانک تجارت ویژه دارندگان کارتهای عضو شتاب (به غیر از تجارت کارت) و سرویس های ویژه تلفن بانک را ارائه می دهد.


شماره تلفنبانک صادرات = 09602

از طریق تماس با شماره 09602 و دسترسی به خدمات تلفن بانک صادرات می توانید به خدماتی مانند اطلاع از آخرين وضعيت موجودي حساب و كارت، پرداخت قبوض و ثبت نام خودکار پرداخت دوره ای قبوض، شارژ مستقیم سيم كارت‌های اعتباری مشترکین همراه اول و ايرانسل، اعلام آدرس و شماره تلفن شعب با اخذ كد شعبه مورد نظر، اعلام سهام بانک و اطلاع از وضعيت سهام بانک صادرات، ارتباط با امور حراست بانک، مسدودی کارت با استفاده از شماره كارت و رمز اول يا دوم، ارتباط با واحد مستقل رسیدگی به شکایات و …  دسترسی داشته باشید.


شماره تلفنبانک صنعت و معدن = 75024

از طریق تماس با شماره ٧٥٠٢٤ تلفن بانک صنعت و معدن شما می توانید به خدماتی مانند گرفتن موجودی، دریافت سه گردش آخر حساب، دریافت صورتحساب از طریق نمابر، تغییر رمز حساب، شنیدن آخرین وضعیت چک مورد نظر، انتقال حساب به حساب (بین حساب های خود) و … دسترسی پیدا کنید.


شماه تلفنبانک سپه = 64058

با استفاده از تلفن ثابت و تماس با شماره 64058 (021) شما می توانید به تلفن بانک سپه دسترسی پیدا کنید. در این سیستم خدماتی مانند انتقال وجه کارت به کارت داخلی، انتقال وجه حساب به حساب (داخلی، ساتنا و پایا) با استفاده از رمزهای تأیید پیامکی و OTP نرم افزاری، پرداخت اقساط تسهیلات، خدمات خارج از سامانه و… ارائه خواهد شد.


شماره تلفنبانک سرمایه = 8254

با شماره گیری 8254 می توانید به خدمات تلفن بانک سرمایه اعم از دریافت موجودی و صورتحساب، انتقال‌وجه به سایر حسابها و کارتهای بانک سرمایه، خدمات چک، گزارش تسهیلات، پرداخت قبوض با کارت‌های بانک سرمایه و یا شتابی، انسداد کارت نقدی سرمایه، تغییر رمز دوم (خرید اینترنتی) کارت‌های نقدی سرمایه، اعلام شماره شبای متعلق به سپرده‌های مشتریان در بانک سرمایه، دریافت فکس صورتحساب، خرید شارژ تلفن همراه اول با کارت‌های بانک سرمایه و یا شتابی، خرید شارژ تلفن ایرانسل (دریافت کد رمز شارژ و شارژ مستقیم) با کارت‌های بانک سرمایه و یا شتابی، خرید شارژ رایتل با کارت‌های بانک سرمایه و یا شتابی دسترسی پیدا کنید.


شماره تلفنبانک قرض الحسنه مهر ایران = 0218528

از طریق تماس با تلفن بانک قرض الحسنه مهر ایران به شماره 8528 می توانید از خماتی مانند اعلام موجودی، انسداد کارت، صورتحساب و مدیریت پرداخت (پرداخت قبوض و خرید شارژ) بهره‌مند شوید.


شماره تلفنبانک کارآفرین = 02123640

از طریق تماس با شماره 23640 تلفن بانک کار آفرین می توانید از خدماتی مانند اعلام موجودی حساب، پرداخت قبوض، اطلاع از سه گردش آخر حساب، دریافت صورتحساب از طریق نمابر و مسدود کردن کارآفرین کارت استفاده کنید.


شماره تلفنبانک کشاورزی =  09603 و 8303 و 81301

از طریق شماره 09603 و تماس با تلفن بانک کشاورزی می توانید از خدماتی مانند مانده حساب، سه تراکنش آخر، دریافت صورتحساب از طریق نمابر، دریافت صورتحساب دوره دلخواه از طریق ایمیل، وضعیت چک‌های حساب‌های جاری، وضعیت سود واریزی حساب‌های سپرده مدت‌دار، پرداخت قبوض، استعلام قبوض پرداخت شده، اعلام مفقودی کارت، تغییر رمز استفاده کنید.


شماره تلفنبانک سامان = 6422

اطلاع از موجودی لحظه‌‌‌‌ای سپرده‌‌‌‌ها و حساب‌‌‌‌های‌‌‌‌تان در بانک سامان، دریافت اطلاعات سه گردش آخر حساب‌‌‌‌های‌‌‌‌تان در سامان به‌‌‌‌صورت شنیداری، انتقال وجه به حساب‌‌‌‌های سامان دیگران و خود، انتقال کارت به کارت سامانی از جمله خدماتی است که می توانید از طریق تماس با تلفن بانک سامان به شماره 6422 دریافت نمایید.


شماره تلفنبانک ملی = 2784-09622

 

از طریق تماس با شماره 09622 و دسترسی به تلفن بانک ملی می توانید از خدماتی مانند دریافت موجودی حساب در لحظه، اطلاع از سه گردش آخر حساب، دریافت صورت حساب از طریق نمابر، اعلام مفقودی کارت، اعلام رمز حساب، تغییر رمز حساب، اطلاع از آخرین وضعیت چک مورد نظر استفاده کنید.


شماره تلفنبانک رفاه = 8525 021

با استفاده از تلفن بانک رفاه به شماره 8525 می توانید به خدماتی مانند اعلام مانده واقعی و مانده قابل برداشت، اعلام سه گردش آخر حساب، دریافت و ارسال صورتحساب و سوابق استفاده از سامانه تلفنبانک از طریق نمابر، انتقال وجه بین حساب های خود و دیگران، انتقال وجه با شناسه، پرداخت قبوض عمومی، جرائم راهنمایی و رانندگی و حق بیمه کارفرمایان تامین اجتماعی، پرداخت اقساط با شناسه تسهیلات، خرید شارژ تلفن همراه، تغییر حساب متصل به رفاه کارت همراه، فعال و غیر فعال نمودن کارت، اطلاع از وضعیت یک برگ چک، تعیین یا تغییر حساب پیش فرض جهت استفاده از سامانه تلفنبانک، تغییر نام کاربری ورود به سامانه تلفنبانک، تغییر کلمه عبور ورود به سامانه تلفنبانک دسترسی پیدا کنید.


شماره تلفنبانک سینا =82487

از طریق تماس با شماره 82487 تلفن بانک سینا می توانید به خدماتی مانند اطلاع از موجودی، اطلاع از صورتحساب به صورت شنیداری و دریافت آن از طریق فکس، پرداخت قبوض، انتقال وجه، عملیات تسهیلات، عملیات چک، مسدود کردن کارت، عملیات تغییر رمز، اطلاع از شماره شبا، امکان خرید شارژ آنی تلفن همراه، عملیات مربوط به کارت اعتباری دسترسی پیدا کنید.


شماره تلفن بانک مهر اقتصاد = 82470

خدماتی از قبیل ورود با کارت، ورود با نام کاربري، اعلام موجودي، اعلام صورت حساب، انتقال وجه عادي، انتقال وجه مستمر، مديريت چک، مديريت تسهيلات، پرداخت تسهيلات، مديريت کارت هاي اعتباري، مديريت کارت، مسدودي کارت، مديريت تنظيمات شخصي، تغيير نام کاربري و رمز عبور در سیستم تلفن بانک مهر اقتصاد 82470 قابل ارائه است.


شماره تلفنبانک انصار = 02148049

از طریق تماس با شماره  48049 و دسترسی به تلفن بانک انصار می توانید از خدماتی مانند اطلاع از موجودی، از صورتحساب بصورت شنیداری، دریافت صورتحساب از طریق دورنگار، پرداخت قبض، شارژ تلفن همراه (ایرانسل و همراه اول)، انتقال وجه عادی، مستمر، پایا، ساتنا، عملیات تسهیلات، عملیات چک، مسدود کردن کارت، عملیات تغییر رمز و نام کاربری، اطلاع از شماره شبا استفاده کنید.


شماره تلفن بانک پست بانک = 09604

خدماتی مانند اطلاعات موجودی حساب، اطلاع از گردش های آخر حساب، انتقال وجه بین حساب ها، دریافت صورت حساب ها از طریق نمابر، مسدود کردن کارت بانکی، اطلاع از وضعیت چک و … در تلفن بانک پست بانک به شماره 09604 ارائه می شود.

3.8 | (14)
تلفن بیسیم پاناسونیک
تلفن رومیزی پاناسونیک
کارت سانترال پاناسونیک
سانترال پاناسونیک
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x