سانترال ns

سانترال پاناسونیک سری NS

سانترال های سری NS یکی از جدیدترین و به روزترین دستگاه های ساخت کمپانی پاناسونیک است که جدیدترین فناوری های روز دنیا در آن به کار گرفته شده تا تمامی امکانات مخابراتی کاربران را پوشش دهد. سانترال های هوشمند سری NS می توانند قابلیت های بسیار بیشتر و کار آمد تری نسبت به مدل های سنتی را ارائه دهند.

سری NS بعد از سری TDE از سوی شرکت پاناسونیک به بازار آمد و مانند سری قبلی خود، سانترالی تحت شبکه است و می توان گفت عرصه جدیدی را در مراکز مخابراتی پدید آورده است.

این مدل شامل سری های زیر است:

بر طبق سیاست های شرکت پاناسونیک که هر مدل دستگاه را برای منطقه ای خاص از دنیا طراحی می کند، این مدل ها برخی در خاورمیانه توزیع می شود و برخی در اروپا و آمریکا.

سانترال ns

سانترال مدل KX-NS500 که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مراکز سانترال تحت شبکه پر فروش است. این مدل به صورت دیفالت دارای ۶ خط شهری، ۱۶ داخلی دیجیتال و ۲ داخلی آنالوگ است. اگر این ظرفیت برای مجموعه شما کافی نیست می توانید ظرفیت آن را با کارت های ارتقای سازگار با این دستگاه افزایش دهید.

کارت ارتقای خطوط شهری ۶ تایی این دستگاه مدل KX-NS5180 است که می توان از آن برای ارتقای خطوط شهری استفاده کرد. همچنین دو کارت ۱۶ تایی داخلی آنالوگ مدل KX-NS5174 و کارت ۱۶ تایی داخلی دیجیتال مدل KX-NS5172 برای این مدل موجود است. توجه داشته باشید که این دستگاه فقط جای دو کارت خالی دارد و نمی توان از این سه کارت به صورت همزمان استفاده کرد.

شلف دوم این دستگاه که KX-NS520 است در صورت پیوستن به دستگاه اصلی می تواند ظرفیت آن را بیشتر ارتقا دهد. لینک این دو دستگاه از طریق کارت KX-NS5130 انجام می گیرد. بر روی دستگاه NS520 16 داخلی آنالوگ به صورت پیش فرض وجود دارد و همچنین جای سه کارت خالی بر روی آن قرار دارد که می توان کارت های ارتقای نام برده شده در بالا را بر روی آن استفاده کرد.


5 (100%) 5 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی