سانترال کار

سانترال کار

متخصص سانترال

پس از خرید و نصب دستگاه سانترال پاناسونیک، شما می بایست یک سانترال کار ماهر و متخصص را برای ساماندهی و تنظیم دستگاه سانترال خود را پیدا کنید. پیدا کردن یک فرد حاذق و مطمئن کمی مشکل می باشد لذا شما می بایست به شرکت های معتبر برای این کار مراجعه کنید.

شرکت ایده آل گستر که نمایندگی مجاز پاناسونیک می باشد، بیش از ۱۵ سال است که در این حوزه در حال فعالیت می باشد و تخصص خود را در زمینه دستگاه های مخابراتی پاناسونیک به اثبات رسانیده است.

این شرکت در چند گروه مختلف نظیر؛ واحد فروش، واحد آی تی، واحد پشتیبانی و واحد فنی در حال فعالیت و خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. همانطور که اطلاع دارید، با توجه به نظارت دقیق واحد مدیریت بر گروه های در حال فعالیت، متخصصین مجموعه ما موظف به ارائه بهترین و قابل ترین خدمات می باشد لذا شما می توانید از هر لحاظی به مجموعه ایده آل گستر اطمینان کنید.

سانترال کار

واحد فروش

در این واحد، متخصصین ما با توجه به نیاز های شما، به شما پیشنهاداتی را ارائه می دهد که با انتظارات شما همخوانی داشته باشد. شما پس از انتخاب می توانید؛ محصول مخابراتی انتخابی خود را از این واحد به ۲ روش حضوری و غیرحضوری(ارسال با پیک) دریافت کنید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات پاناسونیک در این شرکت، دارای گارانتی ۱ ساله شرکت ایده آل گستر می باشد.

واحد فنی

واحد فنی در شرکت ایده آل گستر به ۳ روش در حال فعالیت می باشد. در روش اول؛ شما می توانید محصول خود را به صورت حضوری به این شرکت که واقع در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه ماگنولیا، پلاک۱۱ واحد۳ می باشد، بیاورید و به متخصصان ما برای تعمیرات تحویل دهید. گروه فنی، پس از تست و انجام تعمیرات لازم، دستگاه را به شما تحویل خواهد داد.

در روش دوم، شما می توانید با شماره ثابت با سانترال کار مجموعه ما، صحبت کنید و مشکل خود را با آن در میان بگذارید. سانترال کار مجموعه ما شما را تا حل کامل مشکل شما همراهی خواهد کرد. در صورت سکونت شما در تهران، شماره ۹۰۹۲۳۰۱۳۸۲ و در صورت عدم سکونت شما در تهران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۸۰ تماس حاصل فرمایید.

روش سوم در واقع، مراجعه حضوری گروه متخصصان و سانترال کاران مجموعه ایده آل می باشد. شما می توانید با مدیر گروه فنی تماس گرفته و مشکل خود را با ایشان در میان بگذارید تا، نیروی مربوط را به محل شما اعزام کند.


5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی