سانترال دیجیتال

دستگاه های سانترال با پشتیبانی از داخلی دیجیتال

سانترال، باکس مرکزی مخابراتی است که خطوط شهری مجموعه را مدیریت می کند. این دستگاه می تواند قابلیت های زیادی را برای ارتباطات تلفنی داخلی و خروجی مجموعه فراهم کند و به همین علت اکثر شرکت های کوچک و بزرگ در دنیا از مدل های مختلف این دستگاه استفاده می کنند.

سهولت ارتباط مشتری با بخش های مختلف شرکت در تماس مجدد و بازگشت دوباره ی مشتری بسیار تاثیر گذار است. اگر مشتری چند بار با شرکت تماس بگیرد و بوق اشغال بشنود یا به چند اپراتور مختلف وصل شود تا فرد مورد نظر خود را پیدا کند، قطعا کلافه می شود و با شرکت رقیب شما تماس می گیرد تا خرید یا دریافت خدمات راحت تری داشته باشد.

این دستگاه علاوه بر مدیریت و سهولت تماس های مشتریان با شرکت، می تواند ارتباطات داخلی را نیز منسجم کند. برای هماهنگی کار ها کارمندان می توانند از سرویس تماس داخلی رایگان سانترال استفاده کنند تا هم هرج و مرج و شلوغی در شرکت کمتر شود و هم در هزینه های داخلی صرفه جویی شود.

سانترال دیجیتال

دستگاه های سانترال بر اساس تکنولوژی به کار گرفته شده در ساخت، می تواند انواع مختلف داخلی را به کاربران ارائه دهد. دستگاه های کم ظرفیت KX-TES824 و KX-TEM824 می توانند دو نوع داخلی آنالوگ و هایبرید را در قسمت خروجی ارائه دهد. بر روی داخلی های آنالوگ می توان تلفن های معمولی که در منزل استفاده می شود را نیز استفاده کرد. اما تلفن های هایبرید، مخصوص دستگاه سانترال است مانند مدل KX-T7730.

دستگاه های سری TDA و TDE می توانند داخلی های آنالوگ و دیجیتال را به کاربران ارائه دهد. اگر بخواهید روی این دستگاه ها از داخلی هایبرید استفاده کنید احتیاج به نصب کارت KX-TDA0170 دارید.

تلفن های دیجیتال و هایبرید تقریبا از قابلیت های مشابهی برای استفاده های مدیریتی و اپراتوری برخوردار هستند. تفاوت آن ها در این است که تلفن های هایبرید از دو زوج کابل برای انتقال داده و صدا استفاده می کند ولی تلفن دیجیتال از یک زوج کابل برای انتقال صدا و داده استفاده می کند.


5 (100%) 3 رایs


‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی