خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » سانترال تحت شبکه پاناسونیک

سانترال تحت شبکه پاناسونیک

سانترال تحت شبکه

دستگاه سانترال به مرکز مخابراتی کوچکی اطلاق می شود که برای هر مجموعه به طور جداگانه قابل نصب است و می تواند مدیریت خطوط شهری را آسان کند و قابلیت های کار آمدی را به کاربران ارائه دهد.

اگر شما ۱۰ خط شهری داشته باشید و ۳۰ کارمند قاعدتا نمی توانید برای هر میز یک خط تلفن اختصاص دهید. این کار به وسیله ی دستگاه سانترال امکان پذیر است و می توانید با اختصاص داخلی های مختلف به کارمندان به همه ی آن ها دسترسی به تلفن دهید. به عبارت ساده این دستگاه می تواند خطوط شهری را بین داخلی های مختلفی که در اختیار پرسنل است تقسیم و توزیع کند.

سانترال ها در دو نوع تحت شبکه و غیر تحت شبکه در بازار وجود دارند. سانترال های IP مراکز تلفن مبتنی بر شبکه هستند. مانند تمامی دستگاه های تحت شبکه می توان از قابلیت IP بر روی سانترال بهره برداری های مختلفی کرد.

سانترال تحت شبکه پاناسونیک

IP PBX یک سیستم سوئیچینگ تلفنی در یک شرکت است که سوئیچ بین VoIP (Voice over Internet Protocol یا IP) را در خطوط محلی برقرار می کند. تکنولوژی VoIP را می توان با عملکرد PBX سنتی ترکیب کرد تا کسب و کارها بتوانند از اینترانت مدیریت شده خود برای کاهش هزینه های ارتباط از راه دور استفاده کنند و از مزایای یک شبکه برای انتقال صدا و داده (شبکه همگرا) بهره مند شوند. یک IP PBX همچنین می تواند ویژگی های CTI را فراهم کند.

IP PBX همچنین می تواند تماس بین یک کاربر VoIP و یک کاربر تلفن سنتی یا بین دو کاربر تلفن سنتی را به همان شیوه ای که یک سیستم PBX معمولی انجام می دهد، سوئیچ کند.

یک PBX معمولی، شبکه های جداگانه ای برای برقراری ارتباط صوتی و داده دارد. یکی از مزایای اصلی یک PBX IP این است که از یک شبکه همگرا برای انتقال داده ها و اطلاعات صوتی استفاده می کند. این قابلیت این به این معنی است که دسترسی به اینترنت، ارتباطات VoIP و ارتباطات تلفنی سنتی، با استفاده از یک خط به هر کاربر امکان پذیر است. این باعث انعطاف پذیری در رشد شرکت می شود و همچنین می تواند هزینه های عملیاتی و نگهداری درازمدت را کاهش دهد.


5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 30
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 27
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی