خانه » فناوری » زمان بندی اینستاگرام

زمان بندی اینستاگرام

زمانبندی اینستاگرام

همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگرم کننده اینستا گرام است که یکی از پرطرفدار ترین و پر کاربردترین ها در نوع خود است. نرم افزاری با قابلیت اشتراک گذاری تصاویر و فیلمهای خود برای اینکه دوستان و آشنایان و طرفداران شما بتوانند شما و لحظات خوب و بد شما را دنبال کنند.
اما به تازگی اینستا گرام قابلیت جدیدی به کاربرانش ارائه داده که به واسطه آن افراد و کاربران می توانند میزان زمان صرف شده خورا در این نرم افزار ببینند.
اینستاگرام و فیس بوک به تازگی و در ماه اخیر قابلیتی را برای کاربران خود در این نرم افزار ها رونمایی کردند که به وسیله آن، کاربران می توانند زمان صرف شده در این نرم افزار ها را ببینند و متوجه مقدار زمانی که صرف استفاده از این نرم افزار کردند را مشاهده کنند تا بلکه مخاطبین پر مصرف این نرم افزار ها بتوانند زمان مصرف خود از این اپلیکیشن ها را کنترل و مدیریت کنند.
همه ما اینستا گرام را به عنوان پر کاربرد ترین اپلیکیشن تحت تابعیت فیس بوک می دانیم، این اپلیکیشن در جدیترین آپدیت خود از قابلیت “Your Activity” رونمایی کرده که امکان مشاهده ازمان استفاده از این اپلیکیشن را به شما می دهد.
نکته دیگر در رابطه با این قابلیت امکان زمان بندی جهت استفاده از آن است که به وسیله آن کاربران می توانند محدودیت زمانی برای استفاده از اپلیکیشن در نظر بگیرند. همچنین امکان توقف اعلانات در بازه های زمانی مختلف برای کاربران توسط این قابلیت وجود دارد. شما میتوانید روش استفاده از این قابلیت را در تصویر زیر مشاهده کنید.

زمانبندی اینستاگرام

البته سابق بر این گوگل و اپل در نسخه موبایلی خود از این قابلیت استفاده می کردند. چنین قابلیتی سبب می شود که کاربران با زمانبندی مناسب سلامت روان خود را کنترل کنند.


5 (100%) 21 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

فرق ۵G و ۴G
تعداد بازدید: 38
شاید شما هم اخبار مربوط به اینترنت 5G و سرعت خارق العاده آن شنیده اید. آنطور که از نام این تکنولوژی پیداست قرار است سرعت و امکانات خدمات این...
بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 136
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 400
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
تلفن سانترال پاناسونیک
ویدیو پرژکتور پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی