خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » راه اندازی سانترال پاناسونیک

راه اندازی سانترال پاناسونیک

راه اندازی سانترال پاناسونیک

برنامه ریزی سانترال پاناسونیک

پس از خرید دستگاه سانترال پاناسونیک شما نیاز دارید که این دستگاه را نصب و برنامه ریزی کنید تا بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد. برای راه اندازی سانترال پاناسونیک، شما به یک نصاب و برنامه ریز سانترال خواهید داشت.

برنامه ریز سانترال می بایست یک فرد متخصص فنی می باشد که به تمامی کدهای برنامه ریزی سانترال تسلط داشته باشد. پیدا کردن یک فردی که دستگاه شما را اشتباه برنامه ریزی نکند و مطمئن باشد، فرآیندی نگران کننده می باشد لذا شما می بایست از مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز درخواست یک برنامه ریز سانترال برای راه اندازی دستگاه خود کنید.

اگر شما یک دستگاه سانترال پاناسونیک خریداری کرده اید، بهترین راه برای درخواست اعزام نیروی فنی، درخواست از نمایندگی مجاز پاناسونیک می باشد. شرکت ایده آل گستر، یکی از نمایندگی های مجاز پاناسونیک می باشد که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت و ارائه خدمت به شما مشریان عزیز می باشد.

این شرکت در واحدها و گروه های مختلفی در حال فعالیت می باشد. برخی از این واحدها عبارتند از:

 • واحد فنی و تعمیرات
 • واحد فروش و خدمات
 • واحد مشاوره و پشتیبان
 • واحد آموزش
 • واحد IT

در واحد فنی و تعمیرات شرکت ایده آل گستر، شما می توانید از خدماتی نظیر نصب، برنامه ریزی و تعمیرات محصولات مخابراتی پاناسونیک بهره ببرید. شما می توانید به ۲ صورت حضوری و غیر حضوری از خدمات این حوزه بهره ببرید.

راه اندازی سانترال پاناسونیک

اگر در دستگاه شما یک نقص یا یک مشکل به وجود آمده باشد، برای رفع این مشکل شما ۳ راه پیش روی خود خواهید داشت:

۱» در صورت وجود یک فرد نسبتا فنی در مجموعه خود می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا وی شما را تا رفع کامل مشکلتان راهنمایی کند. برای این کار شما می بایست در صورت سکونت در تهران از تلفن ثابت با شماره۹۰۹۲۳۰۱۳۸۲ و در صورت سکونت در شهرستان باز تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۸۰  تماس بگیرید تا متخصص ما شما را یاری کند.

۲»در صورت امکان، دستگاه خود را به مجموعه ما که واقع در تهران، خیابان مطهری،خیابان فجر، کوچه ماگنولیا، واحد۱۱ پلاک ۳  برسانید تا گروه فنی دستگاه شما را عیب یابی کند.

۳» اگر حمل دستگاه برای شما کمی مشکل باشد، می توانید با مدیرگروه فنی شرکت ایده آل گستر ( خانم بابایی ) تماس بگیرید. وی پس از شنیدن مشکل شما، یک تیم متخصص به محل نصب دستگاه شما اعزام می شود تا مشکل شما را حل کنند. برای برقراری ارتباط با مدیر گروه فنی شما می توانید با شماره ۰۲۱۸۱۰۱۰  تماس بگیرید تا شماره را به داخلی ایشون ارتباط دهند.


5 (100%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت چهارم)...
تعداد بازدید: 45
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در سه پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم) و آموزش...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت سوم)...
تعداد بازدید: 46
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در دو پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال 1232 (قسمت دوم) را در ا...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم)...
تعداد بازدید: 50
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) را در اختیار شما کاربران قرار دادیم. در این مطلب قصد د...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی