مزایای دستگاه پاناسونیک مدل KX-TVM200

مزایای دستگاه پاناسونیک مدل KX-TVM200

 

کمپانی پاناسونیک در راستای ارتقاء رضایتمندی مشتریان خود و نیاز مشتریان خود به سیستم صف انتظار و نیز صندوق صوتی اقدام به تولید و عرضه دستگاه های سریTVM  نمود  است که در اینجا به برسی دستگاه KX-TVM200 می پردازیم.

صندوق صوتی پاناسونیک مدل KX-TVM200

از آنجایی که DISA فقط به عنوان یک راهنما عمل می نمود و به سیستم صف انتظار ، صندوق صوتی و … نبوده کمپانی پاناسونیک دستگاه KX-TVM 200 نمود که این قابلیت ها را در ان گنجانده است.

دستگاه KX-TVM 200 با قرار گرفتن حد اکثر  ۶ کارت  KX-TVM 204 به روی خود به شما این امکان را می دهد تا به حد اکثر  ۲۴ مکاله همزمان پاسخگو باشد.

 

کارت های قابل استفاده در دستگاه KX-TVM200

* کارت KX-TVM204

این کارت  دارای ۲ پورت به روی خود می باشدکه هر پورت نیاز۲ خط داخلی دیجیتال می باشد که  به شما این امکان را می دهد تا ۴ کانال به ظرفیت دستگاه اضافه کنید . ( دستگاه قابلیت جایگیری ۶ کارت را دارد)

* کارت KX-TVM296

این کارت به شما این امکان را می دهد تا از راه دور به دستگاه متصل شود و یک مودم است .

 

 مزایای دستگاه پاناسونیک مدل KX-TVM200

قابلیت برنامه ریزی از طریق کامپیوتر از طریق پورت های LAN یا USB

*  این دستگاه به شما امکان استفاده از ۰ تا ۲۴ کانال تماس همزمان را مید هد .

۱۰۲۴ عدد صندوق صوتی مجزا که در آن هر شخص می تواند برای خود پیغام مخصوص خودش را ذخیره نماید . ( مثال ) در حال حاضر در شرکت حضور ندارم لطفا پیغام خود را وارد نمایید.

ودر زمان بازگشت به شرکت می تواند پیغام خود را چک نماید .

* سیستم اپراتور  و مسیر یابی خودکار

* امکان ایجاد نوبت دهی در تماس ( ایجاد صف انتظار مکالمه در صورت اشغال بودن داخلی)

* در صندوق صوتی پاناسونیک مدل KX-TVM200 این امکان وجود دارد تا با برنامه ریزی ضبط مکالمات انجام گیرد . ( این دستگاه زمان محدودی می تواند ضبط مکالمات  را به صورت دو طرفه انجام دهد )

* از دیگر مزایای  دستگاه KX-TVM200  این است که شما می توانید پیام ها را به چندین زبان مختلف و همچنین مناسبت های مخلتلف ضبط و به صورتی برنامه ریزی نمایید تا در زمان مورد نظر به صورت خودکار پخش شود .

* دستگاه KX-TVM200 به شما امکان گزارش گیری از اتفاقات ، عملیات ها و تماس ها می دهد .

* شما در دستگاه KX-TVM200 شماره ای را جهت دریافت نظرات ، انتقادات و پشنهادات و یا شکایات در نظر بگیرید که این کار میتواند جهت جلب رضایت مشتریان بسیار مفید باشد .

* یکی دیگر از امکانات مدیریتی دستگاه KX-TVM200 به شما میدهد این است که شما امکان ثبت  ۲۰۰ شماره تلفن خاص را در دستگاه ذخیره نمایید تا با تماس آن شماره ها پیام یا عملیات مورد نظر شما پخش یا به مقصد مورد نظر متصل گردد .

* دفترچه تلفن صوتی

* از دیگر قابلیت های دستگاه KX-TVM200 می توان به مجهز بودن دستگاه به کارت شبکه ( LAN ) می باشد که میتواند در موارد برنامه ریزی شده برای شما EMAIL ارسال و از پیام های دریافتی مطلع نماید .

دستگاه های که قابلیت متصل شدن به KX-TVM200

KX-TDA 100/KX-TDA 200/KX-TDA 600

KX-TDA 100D /KX-TDA 100DBA/KX-TDA 100DBP

KX-TDE 100/KX-TDE 200/KX-TDE 600

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.