دستگاه سانترال چیست

معرفی دستگاه سانترال

دستگاه سانترال دستگاهی است که مانند یک مرکز مخابراتی عمل می کند و می تواند بر اساس نیاز های شرکت شما برنامه ریزی شود تا بیشترین بهره وری را از این دستگاه داشته باشید. مدیریت خطوط مخابراتی به وسیله ی این دستگاه بسیار آسان است و می توان ارتباطات تلفنی مجموعه را از طریق سانترال بهبود بخشید. اشتراک گذاری خطوط تلفن شهری بین داخلی ها بدون دخالت نیروی انسانی، مهمترین وظیفه ی دستگاه سانترال است.

شرکت های مختلفی اقدام به طراحی و ساخت دستگاه سانترال کرده اند، اما دستگاه های ساخت کمپانی پاناسونیک یکی از پر فروش ترین دستگاه های موجود در بازار است. پاناسونیک به روزترین تکنولوژی ها را در دستگاه های خود به کار برده و قابلیت های بسیار زیادی را در سانترال های خود تعبیه کرده است. سانترال پاناسونیک نسبت به امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهد، قیمتی بسیار مقرون به صرفه دارد.

دستگاه سانترال چیست

عمر بالای دستگاه و قطعات مصرف شده در دستگاه های سانترال پاناسونیک باعث می شود که بتوانید مدت زمان طولانی به طور مفید از دستگاه استفاده کنید و در طول سال های متوالی نیاز به تعمیر دستگاه سانترال خود نخواهید داشت.

دستگاه سانترال دارای چند خط شهری و چندین خط داخلی، بر اساس ظرفیت پایه و قابل ارتقای خود است که می تواند بصورت خودکار، تماس ها را با توجه به شماره های گرفته شده بین خطوط شهری و داخلی هدایت نماید. سانترال، امکاناتی نظیر مدیریت خطوط، تشکیل صف، تفکیک و توزیع و پاسخگویی به تماس های مشتریان را در اختیار هر مجموعه قرار می دهد. طراحی دستگاه های سانترال به گونه ای است که می تواند پاسخگوی نیازهای فعلی شما باشد و حتی گسترش، رشد و تغییر را هم پشتیبانی کند.

شرکت ایده آل گستر صدر به عنوان نمایندگی پاناسونیک، عرضه کننده محصولات این برند در بازار ایران است و تمامی محصولات خود را همراه با یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش عرضه می کند.


5 (100%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت چهارم)...
تعداد بازدید: 88
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در سه پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم) و آموزش...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت سوم)...
تعداد بازدید: 73
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در دو پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال 1232 (قسمت دوم) را در ا...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم)...
تعداد بازدید: 94
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) را در اختیار شما کاربران قرار دادیم. در این مطلب قصد د...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی