درباره شرکت گرند استریم (Grandstream) و محصولات آن

معرفی شرکت گرند استریم


 گرند استریم Grandstream ، به معنای کیفیت ، نوآوری و اطمینان است. در سال ۲۰۰۲ بنیانگذاران شرکت گرند استریم، تصمیم گرفت که اولین دستگاه SIP را بسازد. در آن زمان یک فن آوری جدید با نام Voice over internet protocol “پروتکل اینترنتی روی صدا” معروف بود. بنابراین در سال ۲۰۰۳ ، اولین محصولات رسمی Grandstream به بازار آمد. محصولات ارتباطات یکپارچه IP با محوریت به حداکثر رساندن بهره وری ، کارایی و ارتباطات تجاری در جهان تولید می شوند.

 BT100 ، یک تلفن IP ساده و HT286 ، آداپتور تلفن آنالوگ ۱ خط.

گرنداستریم یک شرکت خصوصی است که مقر آن در بوستون ، ماساچوست ایالات متحده است و دارای مراکزی در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، دالاس ، TX ، چین ، ونزوئلا ، مراکش ، مالزی ، اسپانیا ، اوکراین ، اسرائیل و کلمبیا است. محصولات Grandstream  توسط نمایندگان آن از جمله ایده آل گستر در ایران در دسترس می باشند.

Grandstream توسط شرکت فراست و سالیوان، به عنوان شرکت جهانی IP در سال ۲۰۱۶ معرفی شد.

سیپ ترانک (Sip Trunk) و مزایا و معایب آن چیست

جدول زمانی محصولات گرنداستریم


 • در سال ۲۰۰۵ اولین تلفن ویدیویی IP، با نام  GXV3000 توسط شرکت گرنداستریم معرفی شد.
 • در سال ۲۰۰۸ ، Voip به اضافه محصولات نظارت تصویری IP ، معرفی شد.
 • در سال ۲۰۱۳ ، سری UCM ، از  IP PBX ها ، راهکارهایی را ارائه دادند که کاربردی هستند و در هزینه صرفه جویی می شود.
 • در سال ۲۰۱۵ اولین دستگاه کنفرانس ویدیویی ، یعنی سری GVC توسط شرکت معرفی شد.
 • در سال ۲۰۱۶ ، اولین پیشنهاد ابری شرکت گرنداستریم  IPVideoTalk  ارائه شد.

اکنون شرکت گرنداستریم به یکی از بزرگترین و موفق ترین تولید کنندگان ارتباطات در جهان تبدیل شده است. Grandstream در حال حاضر بیش از ۶۵ محصول از VoIP گرفته تا کنفرانس و شبکه را ارائه می دهد. در عصر مدرن ، SMB ها برای رقابت نیاز به دسترسی به گزینه های ارتباطی مشابه شرکتهای بزرگ دارند.

ویژگی های محصولات گرنداستریم


تلفن IP برای هر نوع نیازی

شرکت گرنداستریم به منظور ارائه یك دستگاه ایده آل برای هر نیاز و هر كاربری ، سبد كامل تلفنهای IP را ارائه می دهد. از جمله تلفن های پایه ، متوسط ، ویدیویی یا تلفن بی سیم متناسب با نیاز کاربران ارائه می شود. علاوه براین گرنداستریم یک برنامه تلفن همراه رایگان ، Grandstream Wave را ارائه می دهد. برنامه نویسی گوشی Grandstream Wave اجازه می دهد تا به هر حساب SIP در هر دستگاه تلفن همراه دسترسی داشته باشید همه تلفن های IP ، با هر سرویس یا دستگاه SIP سازگار است. تلفن های IP را با سری UCM از  IP PBX ها جفت کنید تا از تلفن های IP Grandstream بیشتر استفاده کنید.

ارائه تلفن برای انواع کاربران

گرنداستریم به منظور ارائه مدل ایده آل برای هر محیطی ، طیف گسترده ای از تلفن های IP را ارائه می دهد.

 • تلفن های IP اصلی ، تلفن های ساده و کاربردی IP را ارائه می دهند
 • تلفن های IP میان رده
 • تلفن های IP پر مصرف
 • تلفن های ویدیویی IP برای اندروید که یک پورتال صوتی ، تصویری و وب قدرتمند ارائه می دهند
 • تلفن های IP بی سیم DECT

سطح بالاتر تماس تصویری

سری GXV3200 از تلفن های ویدیویی IP اندروید، با تلفیق یک پلت فرم تماس ویدیویی قدرتمند و عملکرد یک تبلت اندرویدی و یک تلفن IP شش خطه ، باعث ایجاد تغییر در تلفن VoIP می شوند. این دستگاه ها سیستم عامل اندروید را اجرا می کنند و دسترسی کامل به فروشگاه Google Play را ارائه می دهند تا امکان تماس و کنفرانس ویدیویی با Skype ، Google Hangouts و موارد دیگر فراهم شود. این دستگاه ها همچنین از تماس های ویدیویی SIP پشتیبانی می کنند.

اضافه کردن پویایی به تلفن

گرنداستریم ویژگی ها و ابزارهای مختلفی را ارائه می دهد تا به شما امکان دسترسی به شبکه VoIP را در هر نقطه از شرکت و یا در خارج از دفتر فراهم کند.

سری DP تلفن های IP بی سیم DECT ، امکان پویایی VoIP را در هر مکان فراهم می کند. برنامه Grandstream Wave Softphone یک برنامه رایگان برای Android و iOS است که  امکانی را فراهم می کند تا به ۶ دستگاه SIP مختلف از دستگاه های تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید. سری UCM از IP PBX های گرنداستریم، ابزارهای مختلفی را برای ارسال تماس با تلفن های همراه یا سایر افزونه ها ارائه می دهد.

سازگاری

  تلفن های گرنداستریم ، با استفاده از فن آوری منبع باز SIP ساخته شده اند تا کاربران نگران سازگاری نباشند.

محصولات گرنداستریم


Grandstream از IP Voice & Video گرفته تا شبکه های IP ، نظارتی ، کنفرانس و موارد دیگر ، ارائه می دهد. دسته بندی محصولات گرنداستریم به شرح زیر می باشند:

 • کنفرانس تجاری
 • تلفن صوتی IP
 • تلفن تصویری IP
 • مدیریت تسهیلات
 • مدیریت دستگاه
 • ATA ها
 • IP PBXs
 • راه حل های شبکه

کنفرانس تجاری

محصولات کنفرانس تجاری گرنداستریم شامل دو دسته می باشد.

تلفن کنفرانس تجاری گرند استریم

 1. کنفرانس کامل HD

Grandstream یک راه حل قدرتمند و در عین حال مقرون به صرفه، کنفرانس ویدئویی ایجاد می کند ، و باعث افزایش بهره وری می شود و در سفرهای تجاری صرفه جویی می کند. سری GVC دستگاه های ویدئوی کنفرانس، می تواند چندین دفتر و اتاق را به هم پیوند دهد . اگر به دنبال برگزاری یک جلسه ملاقات ویدئویی آنلاین هستید ، می توانید از این محصولات گرنداستریم استفاده کنید که شامل IPVT10، IPVideoTalk،  GVC3210، GVC3202، GVC3200 می باشند.

 1. کنفرانس صوتی

کنفرانس صوتی جایی است که دو یا چند نفر در نقاط مختلف تماس صوتی برقرار می کنند. کنفرانس صوتی با یک تلفن سنتی متفاوت است زیرا همه شرکت کنندگان به جای شماره گیری مستقیم یکدیگر ، به یک سیستم مرکزی وصل می شوند که آنها را متصل می کند مانند:  GAC2500

تلفن صوتی IP

پروتکل Voice over Internet (VoIP) که به آن تلفن IP نیز گفته می شود ، گروهی از فناوری ها برای ارائه ارتباطات صوتی و جلسات چندرسانه ای از طریق شبکه های پروتکل اینترنت (IP) است.

گرنداستریم تلفن های صوتی IP

 1. تلفن های Carrier-Grade IP

سری GRP2600 ، تلفن های Carrier-Grade IP هستند که برای استقرار گسترده طراحی شده اند. این سری از تلفن های IP  دارای یک طراحی جدید ، سیستم عامل یکپارچه و گزینه های قدرتمند است. سری GRP که برای شرکت ها ، ارائه دهندگان خدمات و سایر بازارهای با حجم بالا طراحی شده است ، یک پلت فرم صوتی قدرتمند ، با کاربرد آسان برای کاربران سطح بالا ارائه می دهد.

 1. تلفن های High End IP

کاربران زیادی را قادر می سازد تماس های بیشتر و دسترسی به ابزارهای کارایی برتر داشته باشند. Grandstream برای کسانی كه نیاز به دسترسی به ویژگیهای پیشرفته تلفن ، پشتیبانی از خط چندگانه و گزینه های پویا دارند ، تلفنهای High End IP را ارائه می دهد. سری GXP2100 گزینه مناسبی برای این دسته از تلفن های IP می باشد.

 1. تلفن های IP اصلی

تلفن های IP بصری ، ارتباطی مؤثر و ساده را در اختیار کاربرانی که به آن نیاز دارند قرار می دهد. تلفن های IP اصلی گرند استریم، ارتباطات کارآمد و بدون سر و صدا را برای کسانی که نیاز به یک اتصال ساده دارند ارائه می دهند.

 1. تلفن های Mide-Range IP

سری GXP1700 از تلفن های Mid-Range IP برای رشد مشاغل طراحی شده است. این تلفن های شیک دارای ویژگی ها و ظرفیت های Mid-Range هستند که تجارت شما می تواند با آن رشد کند. سری GXP1700 به لطف طراحی زیبا و ظریف آن همراه با انواع ابزارهای تولیدی میان رده ارائه شده اند.

 1. تلفن های نرم افزاری

Grandstream Wave یک نرم افزار تلفن همراه رایگان است که به کاربران امکان برقراری تماس صوتی از طریق ۶ حساب کاربری مختلف یا SIP مسکونی مختلف را در هر دستگاه Android  از هر نقطه جهان را امکان پذیر می کند.

 1. ماژول های توسعه یافته

کاربرانی با حجم زیاد تماس ، نیاز به دسترسی به روشی کارآمد دارند تا بتوانند به راحتی بتوانند تماسها را کنترل کنند. GXP2200EXT به کاربران با کلیدهای dial/BLF دو رنگ، سرعت می بخشد تا خطوط باز و تماسهای روت را بطور موثر شناسایی کنند.

 1. تلفن بی سیم DECT

برای ایجاد یک محیط ارتباطی انعطاف پذیر ، یک شبکه VoIP را ایجاد کنید. DP750 و DP720 به کاربران امکانی می دهد از میزهای خود حرکت کنند و بتوانند در انبار ، فروشگاه خرده فروشی یا خانه مسکونی بدون محدودیت حرکت کنند.

 1. تلفن بی سیم WiFi

از جمله تلفنهای WiFi IP  بی سیم گرنداستریم، مدل WP820 می باشد.  یک تلفن WiFi قابل حمل که متناسب با انواع مختلف شرکت های می باشد. این تلفن، ترکیب قدرتمند از ویژگی ها ، تحرک و دوام را برای پاسخگویی به تمام نیازهای تلفن قابل حمل ، ارائه می دهد.

تلفن تصویری IP

سری GXV3200 گرند استریم تلفن های تصویری IP، با AndroidTM ، برقراری ارتباطات ویدیویی و صوتی پیشرفته را بر روی دسک تاپ گسترش می دهد ، در حالی که قابلیت های شبیه تبلت و دسترسی وب را نیز دارد.

گرند استریم تلفن های تصویری IP

 1. تلفن های ویدیویی IP اندروید

سری تلفن های ویدیویی GXV3200 یک پلت فرم چندرسانه ای برای دسک تاپ هر کاربر ارائه می دهد.

 1. ماژول های گسترده

کاربران با حجم زیاد تماس ، نیاز به دسترسی به روشی کارآمد دارند تا به راحتی بتوانند تماسها را کنترل کنند. GXP2200EXT ، با کلیدهای dial/BLF دو رنگ، به کاربران سرعتی می دهد تا خطوط باز و تماسهای روت را بطور موثر شناسایی کنند.

مدیریت تأسیسات

امنیت ، حفاظت و مدیریت تأسیسات، همه در شبکه ارتباطی شما ادغام شده اند. با راه حل های نظارتی تصویری Grandstreams ، آرامش خاطر و کنترل بیشتری به وجود آورید. از دوربین های  HD IP ، ضبط کننده های ویدیو شبکه ، رمزگذارهای ویدیویی IP ، نرم افزار مدیریت تصویری ، تا کاربران سیستم ویدیویی ، می توانند محیط امنیتی مورد نظر خود را ایجاد کنند.

 1. دوربین های HD IP

یک محیط امنیتی را با دوربین های  HD IP IGXV3600  ایجاد کنید. این دوربین ها با تنظیم ، استقرار و مدیریت آسان ، یک سیستم امنیتی فعال را برای محافظت از تأسیسات کاربر ارائه می دهند. دوربین های HD IP سری GXV3600 ، از وضوح کامل HD و تماس صوتی و تصویری خودکار، نیز برخوردار هستند.

 1. ارتباط داخلی و صفحه بندی

سری GSC3500 ارتباطات داخلی و قابلیت صفحه بندی عالی برای ساختمانهای اداری ، شرکتها ، مدارس ، مراکز درمانی ، مراکز خرده فروشی ، ساختمان های مسکونی ، انبارها و سایر محیطهای داخلی ایجاد می کند. این سری به مشاغل اجازه می دهد تا راه حل های قدرتمند SIP و راه حل های پیجینگ را ایجاد کنند که ارتباطات را توسعه داده و امنیت را افزایش می دهند.

 1. سیستم های دسترسی آسان

سری GDS از Facilities Access Systems دسترسی به هر ساختمان فیزیکی را کنترل می کند ، یک رابط صوتی و / یا ویدیویی اختصاصی را فراهم می کند.

 1. رمزگذار / رمزگشای تصویری IP

GXV3500 به کاربران امکانی می دهد دوربین های IP را به یک شبکه آنالوگ اضافه کنند ، دوربین های آنالوگ را به یک شبکه IP اضافه کنند و یک سیستم آدرس عمومی ایجاد کنند.

 1. نرم افزار مدیریت تصویر

 GSurf Pro v2 گرند استریم، یک نرم افزار رایگان مدیریت تصویر است که هر رایانه یا لپ تاپ را به یک وسیله ضبط نظارت ویدیویی تبدیل می کند. GSurf Pro v2 حداکثر از ۷۲ دوربین Grandstream پشتیبانی می کند و گزینه بسیار خوبی برای ضبط متمرکز و نظارت بر مکان های مختلف فیزیکی است.

مدیریت دستگاه

از GDMS برای تهیه ، مدیریت ، نظارت و عیب یابی محصولات گرنداستریم ، از جمله مدیریت دستگاه ، مدیریت حساب ، پیکربندی دستگاه ، بروزرسانی سیستم عامل ، نظارت بر دستگاه ، زنگ هوشمند و تجزیه و تحلیل آماری استفاده کنید.

مدیریت دستگاه در تلفن های گرنداستریم

ATA ها

از ارتباطات آنالوگ خود محافظت کرده و تلفن IP با کیفیت و قابل کنترل داشته باشید. تلفیق تلفن های آنالوگ برای یک برنامه کاربردی در خانه یا محل کار ، سری HT آداپتورهای تلفن آنالوگ به کاربران اجازه می دهد تا تلفنهای آنالوگ جداگانه را به راحتی ادغام کنند

 1. VoIP Gateways

سری GXW IP Analog Gateway مشاغل را قادر می سازد تا محیط های اداری یکپارچه ایجاد کنند ، سیستم های تلفنی سنتی را در یک شبکه VoIP ادغام کنند و هزینه های ارتباطی را به صورت کارآمد مدیریت کنند. سری GXW برای قابلیت همکاری کامل با IP های پیشرو IP-PBX ، Softswitches و اکثر محیط های مبتنی بر SIP طراحی شده است و ۴ یا ۸ مدل پورت و یک درگاه نظارت تصویری را در مدل های GXW410x ارائه می دهد.

 1. آداپتورهای تلفن آنالوگ

 سری HT آداپتورهای تلفن آنالوگ توسط برخی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات در جهان قابل اعتماد و استقرار است. با استفاده از این راه حل های ساده ، تلفن های آنالوگ مجزا را در یک محیط خانه یا محل کار ادغام کنید.

IP PBX

IP PBX یک سیستم تلفنی است که برخلاف خطوط تلفن آنالوگ سنتی ، از طریق اینترنت (یا پروتکل اینترنت ، “IP”) کار می کند. IP PBX معمولاً هزینه کمتری دارند و کیفیت بهتری را نسبت به تلفن ثابت ارائه می دهند به علاوه آنها معمولاً قادر به ارائه ویژگی های پیشرفته سیستم تلفن مانند تحرک ، مسیریابی تماس ، کنفرانس و موارد دیگر هستند.

 1. IP PBX های سری UCM

این IP PBX ها، از ۵۰۰ کاربر ، تا حداکثر ۲۰۰۰ کاربر در سری  UCM6510 را پشتیبانی می کند.

راه حل های شبکه

سری GWN گرنداستریم ، شبکه های قدرتمند و ایمن با محدوده گسترده ای را ارائه می دهد که از مدیریت پیشرو در صنعت برخوردار است. این سری هر دو دسترسی WiFi و روترهای گیگابیت را به منظور یک راه حل سیمی و WiFi ارائه می کند.

 1. نقاط دسترسی WiFi

نقاط دسترسی قدرتمند WiFi  شبکه های با کارایی بالا ، دامنه پوشش فوق العاده WiFi ، تهیه و مدیریت سریع و آسان ، توان شبکه فوق العاده و پشتیبانی از تعداد زیادی مشتری در هر  AP را ارائه می دهد.

 1. روترهای گیگابیت

روترهای گیگابیت برای شرکت های تجاری ، مشاغل کوچک و متوسط ، خرده فروشی ، مکان های آموزشی ، و بازارهای پزشکی ایده آل  هستند. GWN7000 از راهکارهای جامع WiFi و VPN پشتیبانی می کند که می توانند در یک یا چند مکان مختلف فیزیکی به اشتراک گذاشته شوند.

 1. مدیریت ابر

GWN.Cloud یک پلتفرم مدیریتی برای سازمانهای تجاری برای نقاط دسترسی گرنداستریم است.

هارد دیسک بنفش wd دوربین های مداربسته

محصولات گرند استریم
محصولات پاناسونیک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.