خانه » مراکز تلفن سانترال » خط تلفن سانترال چیست

خط تلفن سانترال چیست

خط تلفن سانترال

حتما برای شما هم پیش آمده است که با شرکتی تماس بگیرید و تلفن گویا پاسخگو باشد. این سیستم گویا داخلی های مختلف را معرفی می کند تا شما به راحتی بتوانید شخص مورد نظر خود را بیابید و با او ارتباط برقرار کنید. وجود هر کدام از داخلی ها هم به مشتری ها برای ارتباط بهینه کمک می کند و هم باعث حفظ نظم و جلوگیری از هرج و مرج در مجموعه می شود.

این امکان با استفاده از دستگاه سانترال بر روی خطوط شهری مجموعه های مختلف قابل بهره برداری است. برای استفاده از این دستگاه احتیاجی به خطوط تلفن خاص نیست و می توانید بر روی خطوط تلفن معمولی شهری خود از این دستگاه بهره ببرید.

سانترال ها را می توان با توجه ظرفیت و یا نحوه برقراری ارتباط بین داخلی ها تقسیم بندی کرد. اهمیتی ندارد که مجموعه ی شما کوچک است یا بزرگ، می توانید بر اساس نیاز خود بین دستگاه های کم ظرفیت و پر ظرفیت انتخاب کنید و دستگاه را بر اساس نیاز و تعداد خطوط شهری و داخلی خود نصب و راه اندازی کنید.

خط تلفن سانترال چیست

دستگاه های سانترال پاناسونیک در دو نوع تحت شبکه و غیر تحت شبکه طراحی شده اند و شما می توانید بر اساس نیاز و سیاست های کاری خود از بین آن ها انتخاب کنید. برای انتخاب دستگاه سانترال حتما نیاز به مشورت با فرد متخصص است. باید بستر های کابلی موجود در شرکت، ظرفیت مجموعه، مساحت و زیر ساخت های دیگر بررسی شود و بعد نسبت به خرید دستگاه مناسب اقدام شود.

با استفاده از این دستگاه می توانید در منابع شرکت صرفه جویی کنید و با قیمتی مناسب قابلیت های بسیاری را در ارتباطات تلفنی خود بهره برداری کنید، همچنین سانترال پاناسونیک می تواند امنیت خطوط و تماس های شما را تضمین کند. سانترال پاناسونیک نه تنها می تواند نیاز ارتباطی امروز شما را تامین کند بلکه قابل ارتقا است و می تواند در صورت پیشرفت مجموعه هنوز هم قابلیت های زیادی را برای خطوط فراهم کند.


5 (100%) 1 رای

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 31
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی