خرید ویدئو پروژکتور

خرید ویدئو پروژکتور

ویدئوپروژکتور یا فراتاب، دستگاهی است که تعدادی تصاویر انفورماتیک را با استفاده از سیگنال هایی بر روی یک پرده نمایش یا سطح مسطحی به نمایش می گذارد. ویدئوپروژکتور، روند تشکیل تصویر را با استفاده از قطعات سخت افزاری و برنامه های نرم افزاری که در درون آن تعبیه شده است، انجام می دهد. اگر شما قصده خرید یک دستگاه پروژکتور را دارید، باید بدانید که سطح کارایی که از پروژکتور انتظار دارید تا چه حد می باشد.

خرید ویدئو پروژکتور

به عنوان مثال یک معلم، انتظارش از دستگاه پروکتور این است که در فضای نسبتا تاریک بتواند دیتاهای درسی را با کیفیت خوبی به نمایش بگذارد یا به نوعی دیگر، یک گیمر انتظارش از دستگاه پروژکتور این است که در فضای نسبتا روشن، دستگاه بتواند فیلم و بازی های گرافیکی را با کیفیت بالایی به نمایش بگذارد.

نکاتی که خریدار می بایست به آن ها دقت کند، عبارتند از:

1» سطح روشنایی

2» کنتراست

3» اندازه صفحه نمایش

4» نوع لامپ ( در پروژکتورهای لیزری نوع دیودهای لیزر مدنظر است )

5» طول عمر لامپ ( در پروژکتورهای لیزری طول عمر دیودهای لیزر نظیر LED مدنظر است )

6» نوع کاربری

7» بلندگو و فیلتر و طول عمر آن ها

8» رزولوشن و تعداد پیکسل صفحه نمایش

در خصوص اندازه صفحه نمایش باید این نکته را بدانید که شما می توانید با نزدیکتر کردن دستگاه به پرده نمایش، تصویر بزرگتری را خلق کنید.

سطح روشنایی دستگاه یکی از مهمترین فاکتورهای موجود در ویدئوپروژکتورها می باشد که تعیین کننده بسیاری از المان های دیگر می باشد. به عنوان مثال اگر سطح روشنایی دستگاهی کمتر از 4000 انسی لومن باشد، معمولا نوع کاربری آن آموزشی است و برای مکان های کوچک و پخش دیتا مناسب می باشد. برای اینکه یک خرید موفقیت آمیز داشته باشید، می بایست قبلا از خرید، فردی برای شما تمامی این المان ها را توضیح دهد. ما در مجموعه ایده آل گستر پاسخگوی تمامی سوال های شما در خصوص دستگاه ویدئوپروژکتور پاناسونیک خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code