تلفن پاناسونیک KX-NT346

تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک KX-NT346

سانترال مرکز تلفنی است که می تواند با گرفتن چند خط شهری، سیستم تلفن داخلی مجموعه ها را راه اندازی می کند. با توجه به نوع داخلی هایی که دستگاه سانترال ارائه می دهد، باید تلفن مخصوص به آن داخلی را بر روی آن قرار دهید.

در این مطلب قصد داریم تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک KX-NT346 که یک تلفن Netwok برای داخلی های تحت شبکه است را معرفی کنیم:

همانطور که اشاره شد، این تلفن تنها روی داخلی تحت شبکه کار می کند، پس باید توجه داشته باشید این تلفن، روی دستگاه های سری TEA و TDA کار نمی کند. (دستگاه های سری TDA تنها با تعویض MPR می توانند از این نوع تلفن ها استفاده کنند). این مدل سازگار با سیستم های تلفن پاناسونیک:

 KX-TDA50G، KX-TDA100، KX-TDA200، KX-TDA600، KX-TDE100، KX-TDE 200، KX-TDE 600 KX-NCP500، KX-NCP1000

ابعاد این تلفن ۲۴x33x31 است و وزنی معادل ۱٫۲۷kg دارد. این مدل دارای یک صفحه نمایشگر ۶ خطی ۲۴ کاراکتر همراه با نور پس زمینه است که انعطاف پذیر است و شما می توانید با زاویه دید خود آن را تنظیم کنید. این مدل در دو رنگ سفید و مشکی طراحی و تولید شده که می تواند با انواع دیزاین اداری ست شود.

تلفن پاناسونیک nt346

بر روی این تلفن ۲۴ دکمه قابل برنامه ریزی وجود دارد که می توان آن ها را بر حسب نیاز برای شماره های داخلی و یا خطوط خارجی، برنامه ریزی و تعریف کرد.

 از دیگر امکانات این تلفن سانترال می توان به دفترچه تلفن اختصاصی آن اشاره کرد که توانایی ثبت ۱۰۰ مخاطب را دارد. شما می توانید میزان صدای زنگ این گوشی را تنظیم کنید. ثبت تماس های ورودی و خروجی تا ۱۰۰ شماره اخیر روی تلفن انجام می شود. بر روی این تلفن یک بلندگو دیجیتال دو طرفه یا دوبلکس تعبیه شده که می تواند کیفیت صدای مکالمه خوبی را فراهم کند.

 • دارای نمایشگر نورانی ۶ سطری
 • دارای ۲۴ کلید قابل برنامه ریزی
 • دارای بلندگوی شفاف Full Duplex
 • قابلیت پشتیبانی از ماژول بلوتوث
 • پشتیبانی از POE


5 (100%) 9 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت چهارم)...
تعداد بازدید: 246
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در سه پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم) و آموزش...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت سوم)...
تعداد بازدید: 190
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در دو پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال 1232 (قسمت دوم) را در ا...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم)...
تعداد بازدید: 220
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) را در اختیار شما کاربران قرار دادیم. در این مطلب قصد د...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی