خانه » تلفن بی سیم » تلفن پاناسونیک ۶۸۲۱

تلفن پاناسونیک ۶۸۲۱

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG6821

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG6821 یکی از گوشی های مدرن و با کیفیت این برند است که دارای یک گوشی بیسیم و یک واحد پایه ی اصلی است.

شما حتی می توانید در هنگام خرابی یا قطعی برق از تلفن استفاده کنید و با آن مکالمه داشته باشید. شما می توانید در زمان نبود برق گوشی بیسیم را روی واحد پایه قرار دهید و برای مدت زمان محدودی از تلفن بر روی پایه برای مکالمه استفاده کنید.

این دستگاه تلفن با کلیدیاب سازگار است. شما می توانید یک دستگاه اختیاری KX-TGA20 را خریداری کنید و مانند جاسوئیچی به اشیایی که معمولا گم می کنید وصل کنید. با وصل کردن دستگاه به وسیله ی مورد نظر می توانید در زمان گم کردن آن، کلید locator را روی پایه بزنید تا کلیدیاب مورد نظر زنگ بزند و شما به راحتی بتوانید آن را پیدا کنید. شما می توانید تا ۴ کلیدیاب را به این دستگاه اضافه کنید.

دکمه ی اختصاصی کاهش صدای پس زمینه می تواند به شما در شنیدن صدایی واضح و شفاف کمک کند. با فشار دادن این کلید زمانی که مخاطب شما در جایی پر سر و صدا است، می توانید صداهای اطراف را کم کنید و به راحتی صدای مخاطب را بشنوید.

تلفن پاناسونیک 6821

منشی تلفنی این گوشی بیسیم می تواند در زمان نبود یا عدم پاسخ شما، به طور خودکار روی پیغامگیر رفته و تا ۳۰ دقیقه پیغام افراد پشت خط را ضبط کند.

باتری این تلفن بیسیم عملکرد مطلوبی در بین بیسیم ها دارد. با ۷ ساعت شارژ این باتری به حالت فول می رسد و در این حالت می تواند ۱۵ ساعت مکالمه را بدون وقفه پشتیبانی کند. در حالت استندبای یا آماده به کار نیز این تلفن تا ۷ روز را ساپورت خواهد کرد.

صفحه نمایش و کلید های این گوشی بیسیم دارای نور پس زمینه هستند که می تواند امکان شماره گیری بدون اشتباه را حتی در محیط های تاریک فراهم کند.

این مدل تلفن از فرکانس ۱٫۹ (DECT) برای برقراری تماس ‌های تلفنی استفاده می‌ کند که با توجه به فرکانس خاص خود، با سایر دستگاه های بیسیم تداخل نخواهد داشت. علاوه بر این، تکنولوژی دکت روی گوشی های بیسیم باعث می شود این گوشی ها، تا سقف ۶ گوشی بیسیم ارتقا یابند.


5 (100%) 1 رای


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی