تلفن های سانترال سری NT

تلفن های سانترال پاناسونیک سری NT

تلفن های سری NT از برند پاناسونیک تلفن هایی هستند که روی بستر شبکه کار می کنند. NT مخفف عبارت Network Telephone است که همان معنی تلفن شبکه را می دهد. تلفن های سری NT از نظر ظاهری و بدنه ، بسیار شیک و مدرن هستند و کارایی بالایی دارند.

از این نوع تلفن های نمی توان روی دستگاه های کم ظرفیت پاناسونیک شامل دو مدل KX-TES824 و KX-TEM824 استفاده کرد. اما روی دستگاه های سری TDA و TDE و NS می توان از این نوع تلفن ها استفاده کرد.

باید توجه داشت که استفاده از این تلفن ها روی باکس های نام برده شده با نصب کارت امکان پذیر است. به این نوع کارت که کاربری آن ارتقا است اصطلاحا DSP گفته می شود. علاوه بر این اگر تلفن ها از تعداد محدود مشخص شده برای دستگاه بیشتر شوند، فقط با لایسنس IP EXT راه اندازی می شوند. نکته مهمی که وجود دارد این است که این تلفن ها برخلاف سیپ فون ها از پروتکل سیپ پشتیبانی نمی کنند.

تلفن های سانترال سری NT

کارت سانترال مدل KX-TDE0110 و KX-TDE0111 برای استفاده از این نوع تلفن ها روی دستگاه های سری TDE مورد استفاده قرار می گیرد.

 • کارت سانترال مدل KX-TDA0111: 32 داخلی IP Phone ارائه می دهد.
 • کارت سانترال مدل KX-TDA0110: 8 داخلی IP Phone ارائه می دهد.

برای استفاده از این نوع تلفن ها روی دستگاه سری NS باید از کارت سانترال مدل KX-NS510 استفاده کرد. این کارت می تواند ۴ داخلی IP Phone ارائه دهد. همچنین برای استفاده از تلفن های سری NT روی دستگاه های سری TDA باید از کارت KX-TDA0470 استفاده کرد که می تواند ۱۶ داخلی IP Phone ارائه دهد.

این نوع تلفن ها قابلیت این را دارند که با خارج از دفتری که دستگاه سانترال مجموعه در آن قرار دارد، ارتباط رایگان برقرار کنند. روش ارتباط رایگان بین دفاتر با استفاده از سانترال های تحت شبکه یا تلفن  IP پاناسونیک دو نوع است که Gateway و Extantione نامیده می شود.


5 (100%) 11 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن آنالوگ در مراکز تلفن پاناسونیک و مصارف خانگی...
تعداد بازدید: 32
در مراکز تلفن سانترال پاناسونیک  از سه دسته تلفن می توان استفاده نمود . تلفن های آنالوگ دیجیتال و هایبرید می باشد .گوشی های تلفن آنالوگ ...
چرا تلفن KX-T7730 در دستگاه های پر ظرفیت پیشنهاد ن...
تعداد بازدید: 23
KX-TDA/TDE100 این دستگاه دارای 5 اسلات برای جای گیری کارت های مختلف شهری ، داخلی ، PRI  و همچنین کارت های Disa option  و کارتهای مخصوص شبکه...
استفاده از تلفن های سری هایبرید مدل KX-T7730...
تعداد بازدید: 54
KX-TES824  و KX-TEM824 در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک در سری های یاد شده در بالا ،  تلفن مدل KX-T7730  بیشترین  کاربرد را دارد.کارشناسان ...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی