خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » محیط کار مطلوب تر با تلفن سانترال KX-HTS824

محیط کار مطلوب تر با تلفن سانترال KX-HTS824

HJTS824

محیط کار مطلوب تر با تلفن سانترال KX-HTS824

KX-HTS824 یکی از مدل های ترکیبی پیشرفته (چندکاره پیشرفته) و از مدل IP-PBX می باشد که با توانایی اتصال بیش از ۲۴ خط دقیقا مناسب کسب و کارهای کوچک است که به دلیل داشتن SIP  در این مدل لزومی به خرید تجهیزات بیشتر برای استفاده IP نیست.

از ویژگی هایی که توجه خریداران به این  smart PBX جلب می کند دارا بودن router، استفاده به عنوان شبکه و پلتفرم پردازش صدا ، Wi-Fi، نصب، نگهداری و تعمیر اسان آن است.

به دلیل  در دسترس بودن تمام پایانه های خطوط در این مدل استفاده از آن در کسب و کارهای کوچک و خانگی توصیه میشود.

صرفه جویی

آیا علاقه مند به کاهش هزینه‌های کاری مثل هزینه های مربوط به ارتباطات و خرید وسایل ارتباطی در عین داشتن تمام خدمات آنها هستید؟ توصیه ما به شما استفاده از SmartPBX مدل KX-HTS824 است.

این محصول جدید Panasonic  علاوه بر داشتن تمام ویژگی های یک تلفن  عملکردهای router را نیز، به صورت فشرده دارا می باشد.

شما میتوانید به وسیله این محصول پاسخگوی تمام ضروریات ارتباطی که یک کسب و کار به آن نیاز دارد مثل ارتباط های ویدیویی باشید.

سانترال HTS824

 

دستگاه همه کاره

تمام ویژگی های استاندارد یک تلفن مثل Caller ID, تماس خودکار با مسیر یابی(DISA)، مدیریت خودکار و پست صوتی در این محصول گرد هم آمده اند.

این SmartPBX به تنهایی توانایی پشتیبانی از ۶ ارتباط  SIP ،بیست و چهار خط تلفن دیجیتال  ۴ سیم و ۸ خط تلفن آنالوگ را دارد که با داشتن کارت‌های جانبی این ۴ خط شهری  و ۸ خط تلفن آنالوگ می توانند به ترتیب به ۸ خط شهری  و ۲۴ خط داخلی افزایش یابند. یکی دیگر از عملکرد های منحصر بفرد این دستگاه استفاده به عنوان router است. شما میتوانید KX-HTS824 را به عنوان یک سیستم تلفن و هم چنین به عنوان یک دستگاه شبکه استفاده کنید .

SIP Trunk با همراهی SIP Carrier

سیپ ترانک (SIP Trunk) و سیپ کرییر (SIP Carrier)  میتوانند بدون نیاز به دستگاه یا کلید اضافی در این سیستم مورد استفاده قرار گیرند. سیپ کریر های (SIP Trunk) واقع در کشورهای مختلف مسیرهای دسترسی مختلفی فراهم میکند که این اتفاق سبب کاهش هزینه‌ها میشود

همراهی سیپ ترانک (SIP Trunk) و سیپ کرییر (SIP Carrier)  باهم میتواند سبب کاهش هزینه های عملیاتی شود

KX-HTS به عنوان یک مدل از تلفن های هوشمند می تواند تا ۲۰۰ شماره DDI را برای یک یا دو سیپ کرییر (SIP Trunk) بشتیبانی کند.

 


این مطلب را ارزیابی کنید

شاید این مطالب را نیز بپسندید

برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت چهارم)...
تعداد بازدید: 237
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در سه پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم) و آموزش...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت سوم)...
تعداد بازدید: 179
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در دو پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) و آموزش برنامه ریزی سانترال 1232 (قسمت دوم) را در ا...
برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت دوم)...
تعداد بازدید: 213
آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ در پست قبلی آموزش برنامه ریزی سانترال ۱۲۳۲ (قسمت اول) را در اختیار شما کاربران قرار دادیم. در این مطلب قصد د...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی