خانه » تلفن بی سیم » تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک

تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9581 یکی از تلفن های پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد این تلفن دارای یک گوشی رومیزی و یک بیسیم است که از دو خط تلفن به صورت جداگانه پشتیبانی می کند.

برای خرید تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک به لینک داده شده مراجعه کنید.

قابلیت های تلفن KX-TG9581 پاناسونیک

این تلفن دارای منشی تلفن است که هر دو خط را ساپورت می کند و هیچ تماسی از دست نخواهد رفت با توجه به این قابلیت مخاطبین بر روی هر خط می توانند ۶۰ دقیقه پیغام صوتی بگذارند. علاوه بر این امکان ارسال پیغام به شماره تلفن دیگر یا موبایل از پیش تعریف شده در صورت ضبط پیغام وجود دارد.

تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک

Link-to-Cell

با استفاده از تکنولوژی Link-to-Cell کاربر می تواند ۴ تلفن هوشمند را به تلفن بی سیم متصل کند و تماس های تلفن همراه را از طریق تلفن بی سیم پاسخ دهد.

تکنولوژی DECT 6.0

تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک دارای تکنولوژی DECT 6.0 می باشد که باعث افزایش در کمیت برد و حفظ امنیت در تماس ها می شود.

استفاده در زمان قطعی برق

در زمان قطعی برق هم این تلفن نیاز کاربران را برای برقراری مکالمات بر طرف کرده است در این حالت با قرار دادن ۲ باطری استاندارد Ni-MH AAA درون بیس، می توان بر روی پایه مکالمات را انجام داد.

پورت USB

بر روی بدنه تلفن پورت USB طراحی شده است که از آن می توان به عنوان شارژر استفاده کرد البته کابل آن را باید به صورت جداگانه تهیه کرد.

تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک

حالت ECO

تلفن  بی سیم پاناسونیک KX-TG9581 دارای حالت ECO می باشد که با فعال کردن این حالت و نزدیک کردن گوشی به پایه میزان مصرف باتری و تداخل با دیگر دستگاه های متصل کاهش می یابد.

دفترچه تلفن Outlook

با استفاده از قابلیت اتصال به دفترچه تلفن Outlook، کاربران می توانند به لیست مخاطبین ذخیره شده ی خود مراجعه کنند و با استفاده از گوشی مکالمات خود را انجام دهند و یا در هنگام تماس های ورودی تمام  اطلاعات بر روی صفحه کامپیوتر دیده شود و پاسخگویی شود.

سیستم کالر آیدی گویا

در این حالت در صورت تماس مخاطبین نام و شماره آن ها از حالت نوشتار به گفتار تبدیل می شود و این سیستم در زمان هایی که کاربر با گوشی فاصله دارد بسیار پر کاربرد است.

لیست سیاه

تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک دارای لیست سیاه می باشد که کاربر در صورت مزاحمت از سوی افراد می تواند شماره آن ها را به این لیست منتقل کند تا دیگر قادر به تماس با کاربر نباشند.

حالت شب

زمانی که کاربر مشغول استراحت است و یا تمایل به پاسخگویی تماس های خود را ندارد، می تواند تلفن را به حالت بی صدا در بیاورد تا زنگ نخورد.

قابلیت ها به اختصار در تلفن بی سیم KX-TG9581 پاناسونیک:

 • دارای یک گوشی رومیزی و یک بیسیم
 • قابلیت پشتیبانی از ۲ خط تلفن
 • منشی تلفن جداگانه برای هر ۲ خط
 • قابلیت استفاده طی قطع برق
 • پشتیبانی از Link-to-Cell
 • قابلیت اتصال به رایانه و تماس از طریق Outlook

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تعمیر صفحه کلید تلفن بیسیم
تعداد بازدید: 30
تلفن بیسیم یکی از دستگاه هایی است که امروزه می توان در اکثر منازل آن را مشاهده کرد. با توجه به اینکه تلفن وسیله ای است که به صورت روزمره از ...
تلفن ساده پاناسونیک
تعداد بازدید: 20
تلفن، یکی از ابزار های مهم برای ارتباط است و سالیان زیادی است که توسط کاربران زیادی در سراسر دنیا استفاده می شود. کار اصلی تلفن انتقال صدا ر...
بهترین تلفن بیسیم ۲۰۱۹
تعداد بازدید: 122
اگر به دنبال خرید بهترین تلفن بیسیم 2019 هستید با بلاگ ایده آل همراه باشید تا چند مدل از بهترین تلفن های برند پاناسونیک را معرفی کنیم: تلفن...
تلفن پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی