خانه » تلفن بی سیم » قابلیت تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

قابلیت تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بیسیم KX-TGD530

تلفن KX-TGD530 یکی از محصولات پرفروش کمپانی پاناسونیک است که به دلیل قابلیت های متعدد و ظرافت در ظاهر مخاطبین زیادی را مجذوب خود کرده است، ابعاد به کار رفته در پایه تلفن فوق ۱۳۰*۱۲۰*۹۰ میلی‌متر و وزن آن ۶۰۰ گرم است، همچنین دارای صفحه نمایش ۱٫۶ اینچی با نور سفید می باشد که در آن اعداد به صورت واضح نمایش داده می شود.

قابلیت دفترچه تلفن

تلفن فوق دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره سازی ۱۰۰ مخاطب می باشد تا درصورتی که کاربر قادر به ذخیره تمامی شماره مخاطبین در حافظه خود نباشد بتواند ازحافظه تلفن فوق استفاده کند.

منشی تلفنی

تلفن KX-TGD530 دارای منشی تلفنی است که در صورت عدم پاسخگویی کاربر به تماس های ورودی مخاطب بتواند برای او پیغام بگذارد ظرفیت ذخیره ضبط مکالمات مخاطبین ۱۷ دقیقه می باشد، تا در صورت دسترسی کاربر به تلفن با فشردن دکمه تعبیه شده بر رو پایه بتواند مکالمات را گوش دهد همچنین با LCD کوچک بر روی پایه بتواند از تعداد پیغام های ضبط شده مطلع شود.

قابلیت استفاده در هنگام قطعی برق

گاهی پیش می آید کاربر منتظر تماس مهمی است و یا باید با کسی تماس بگیرد و با قطعی برق ناامید می شود دیگر جای نگرانی نیست زیرا تلفن فوق قابلیت استفاده حتی درهنگام قطعی برق را نیز فراهم کرده است، به این صورت که گوشی بیسیم را بر روی پایه قرار داده تا برق مصرفی از طریق باتری تلفن بیسیم تامین شود و کاربرازطریق پایه مکالمات خود را انجام دهد.

قابلیت تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن فوق دارای ملودی های متفاوت برای زنگ مخاطبین است تا در هنگتم تماس مخاطبین با توجه به ملودی پخش شده از فرد پشت خط مطلع شود.

لیست سیاه

تلفن فوق قابلیت مسدود کردن ۱۵۰ شماره از مخاطبینی که برای کاربر مزاحم ایجاد کرده و یا کاربر تمایل به ارتباط با آن ها را ندارد را دارد.

حالت شب

تلفن KX-TGD530 دارای حالت شب است که کاربر می تواند در زمان های خاصی که تمایل به پاسخگویی تماس های ورودی خود را ندارد و یا در حال استراحت است با بیصدا کردن تلفن از زنگ خوردن تلفن فوق جلوگیری کند.

کالر آیدی گویا

تلفن KX-TGD530 قابلیت کالر آیدی گویا دارد که شماره و نام مخاطبین را از حالت نوشتاری به حالت گفتاری تبدیل می کند تا در صورت فاصله ازتلفن کاربر از این طریق از مخاطب آن سوی خط مطلع شود.

قابلیت ها به اختصار:

 • دارای تکنولوژی فرکانس ۱٫۸۸ تا ۱٫۹۰ گیگا هرتز
 • سیستم منشی تلفنی تمام دیجیتال ۱۷ دقیقه ای
 • قابلیت ضبط منشی
 • امکان صحبت در هنگام نبود برق در صورت گذاشتن بیسیم روی بیس مادر و صحبت با آیفون و یا صحبت با بیسیم دوم
 • تنظیم زنگهای مختلف برای شناسایی گروه تماس گیرنده
 • دفترچه تلفن ۱۰۰ شماره ای نام و شماره تلفن
 • حافظه ۵۰ تایی نام و شماره تلفن تماس گیرنده (مزاحم یاب)
 • امکان مسدود نمودن تماسهای ورودی (۱۵۰ شماره)
 • شماره گیری سریع (تعریف ۹ شماره برای اعداد ۱ تا ۹)
 • سازگار با TGA20 یا همان پیدا کننده کلید
 • دکمه های بزرگ برای شماره گیری آسان
 • حافظه شماره گیری مجدد ۵ شماره آخر
 • ساعت زنگدار (یکبار ، روزانه ، هفته ای)


5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 51
تلفن بی سیم KX-TG2511 تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد 32 × 159 × 48 میلی‌متر و وزن 130 گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد. تلفن KX-TG2511  ش...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 26
تلفن بی سیم KX-PRS120 تلفن KX-PRS120 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک است که دارای ابعاد پایه تقریباً 78 x‏ 52 x‏ 80 میلی‌متر و ابع...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6671 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 70
تلفن بیسیم KX-TG6671 تلفن بیسیم KX-TG6671  نام یکی دیگر از محصولات پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد. این تلفن دارای قابلیت های متعدد می باش...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی