خانه » پاناسونیک » تعمیرات تلفن ثابت پاناسونیک

تعمیرات تلفن ثابت پاناسونیک

تعمیرات تلفن ثابت

نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران،شرکت ایده آل گستر ارائه دهنده کلیه خدمات و سرویس های مورد نیاز به کاربران دستگاه های اداری پاناسونیک است که این خدمات در دو حوزه فروش، تعمیرات است. متخصصان آموزش دیده شرکت ایده آل گستر به طور کامل مسلط به بخش سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های پاناسونیک هستند و توانایی آن را دارند تا هرگونه سرویس مرتبط با این محصولات را به متقاضیان ارائه دهند.

کاربران دستگاه های اداری و تلفن های خانگی پاناسونیک می توانند با حضور در نمایندگی رسمی ایده آل گستر و مراجعه به بخش تخصصی مرتبط با دستگاه خود تخصصی ترین خدمات و تعمیرات مورد نیاز را دریافت نمایید.

هسته اولیه شرکت ایده آل گستر در سال ۱۳۸۲ فعاليت خود را در زمينه واردات دستگاه های اداری و تلفن ها، فروش و خدمات پس از فروش آغاز نمود. ایده آل گستر با سابقه ای غنی در فروش برند پاناسونیک کارنامه زرینی از توزیع محصولات با کیفیت و با دوام به مردم عزیز کشورمان در اقصی نقاط ایران ارائه نموده است.

تعمیرات تلفن ثابت پاناسونیک

شرکت پاناسونیک توانسته توجه بسیاری از علاقه مندان به تلفن های بیسیم و رومیزی را به خود جلب نماید. کیفیت خوب، طراحی متفاوت و قیمت مناسب تلفن های بیسیم پاناسونیک را می توان از جمله دلایل موفقیت آن دانست. علاوه بر موارد فوق تلفن های پاناسونیک دارای ظاهر و طراحی بسیار مدرن و شیکی هستند که در نگاه اول هر کاربری را به خود جذب می کند.

شما می توانید برای تعمیرات تلفن ثابت پاناسونیک خود به این مرکز مجاز مراجعه کنید و مطمئن باشید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

تلاش های بی وقفه ی تمامی واحدها و تعمیرکاران این مجموعه موجب شده که نمایندگی مجاز پاناسونیک در طول سال های اخیر تبدیل به انتخاب اول تمامی کاربران شود که به هر دلیل دستگاه آنان دچار اشکال شده و نیازمند تعمیرات است.


5 (100%) 3 رایs


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی