خانه » فناوری » بهترین افزونه های وردپرس در ۲۰۱۸

بهترین افزونه های وردپرس در ۲۰۱۸

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

بهترین افزونه های وردپرس

داشتن مجموعه ای از ابزار مناسب می تواند به کسب و کار شما را تا سطح بالایی یاری برساند. در این مقاله، ما پلاگین های وردپرس را برای وب سایت های کسب و کار در سال ۲۰۱۸ به اشتراک میگذاریم.

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

 1. OptinMonster

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

OptinMonster محبوب افزونه بهینه سازی نرخ تبدیل است. این افزونه به شما اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان وب سایت را به اشتراک های ایمیل متوقف کنید. اگر میخواهید لیست ایمیل خود را گسترش دهید، باید این افزونه وردپرس را در سال ۲۰۱۷ داشته باشید. شما با استفاده از این لینک می توانید مطالعات موردی را مشاهده کنید تا ببینید چه مقدار این افزونه برای کسب و کارهای دیگر موفقیت کسب کرده است.

 1. WPForms

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

به عنوان یک صاحب کسب و کار، اجازه دادن به مشتریان خود برای برقراری ارتباط با شما باید اولویت شما باشد. WPForms پلاگین فرم دوستانه ترین تماس برای وردپرس است. سازنده فرم آنلاین کشیدن و رها کردن به شما این امکان را می دهد که به راحتی فرم های تماس، فرم های اشتراک ایمیل، فرم های سفارش، فرم های پرداخت و سایر انواع فرم های آنلاین را تنها با چند کلیک ایجاد کنید.

 1. MonsterInsights

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. این به شما اجازه می دهد که وب سایت خود را با Google Analytics متصل کنید تا بتوانید در مورد بازدیدکنندگان وب سایت خود، مانند جایی که آنها از وبسایت شما دیدن می کنند، بیشتر بدانید.همچنین می توانید سایت خود را بهینه سازی کنید تا درآمدتان را بهبود بخشد.

 1. Constant Contact

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

تماس دائمی یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل است. این افزونه این امکان را می دهد تا شما بتوانید لیست ایمیل و ارسال ایمیل به مشترکین خود را بسازید. این افزونه یک پلت فرم مبتنی بر همکاری های مبتکرانه است که با نصب سریع و آسان همراه می باشد. این ابزار با ابزارهای داخلی برای اضافه کردن فرم های ثبت نام و نیز با نرم افزار تولید سرب مانند OptinMonster کار می کند.

 1. Sucuri

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

امنیت در سال ۲۰۱۸ نگرانی بزرگی برای صاحبان کسب و کار آنلاین خواهد بود. فایروال وب سایت Sucuri احتمالا یکی از بهترین محافظت هایی است که می توانید برای سایت خود دریافت کنید. آنها نظارت و محافظت از سایت شما را از DDoS، تهدیدات مخرب، حملات XSS، حملات خشونت آمیز و اساسا هر نوع حمله دیگر محافظت می کنند. اگر فایروال خود را در وب سایت خود ندارید، امروز یک عدد را اضافه کنید

۶ .BackupBuddy

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

در حالیکه ما در مورد امنیت صحبت می کنیم، امنیت بیشتری نسبت به داشتن یک سیستم پشتیبان قابل اعتماد وجود ندارد. به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما نمی توانید هزینه کسب و کار و اطلاعات مشتری خود را در صورت شکست سخت افزار یا حمله به سرور میزبان خود را از دست بدهید. اولین چیزی که باید در همه سایتهای وردپرس خود تنظیم کنید پلاگین پشتیبان است. توصیه می کنیم از BackupBuddy استفاده کنید زیرا یکی از قابل اطمینان ترین و ساده ترین راه برای پشتیبان گیری و بازیابی سایت های وردپرس شما با چند کلیک است.

Yoast SEO .7

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

Yoast SEO (که قبلا به عنوان WordPress SEO توسط Yoast شناخته می شود) یکی از پلاگین های محبوب WordPress است. این افزونه به شما این امکان را می دهد که سایت وردپرسی خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید. این نه تنها به شما کمک می کند که برچسب های متا را اضافه کنید، بلکه سایت شما را به طور کلی بهینه سازی می کند.

 1. W3 Total Cache

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

سرعت یکی از مهمترین عوامل SEO است. وب سایتهای سریعتر در Google رتبه بندی بیشتری دارند، این به معنای بازدیدکنندگان بیشتری برای وب سایت کسب و کار شما است. W3 Total Cache به شما این امکان را می دهد که فایل های فشرده شده و ذخیره شده را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. این باعث کاهش بار سرور شما می شود و وب سایت شما سریعتر می شود.

 1. MaxCDN

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

تصاویر و دیگر محتوای استاتیک در وب سایت طولانی ترین بار برای بارگیری است. اگر میخواهید وب سایتتان را سریعتر بسازید، باید از CDN برای ارائه فایلهای استاتیک خود استفاده کنید. MaxCDN سرویس قابل اطمینان ترین CDN است و به راحتی با وردپرس ادغام می شود.

 1. Envira Gallery

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

در حالی که شما به راحتی می توانید گالری تصاویر را در وردپرس بدون استفاده از افزونه ایجاد کنید، این گالری ها نسبتا پایه هستند. گالری Envira به شما این امکان را می دهد که برای ایجاد گالری های پاسخگو زیبا در وردپرس از آن بهره ببرید. شما با استفاده از این افزونه می توانید کارهایی از قبیل ایجاد کردن گالری های متعدد،اضافه کردن گالری ها در هر نقطه از سایتتان، درست کردن آلبوم، باز کردن تصاویر در پنجره های سبد و…را انجام دهید.

 1. MemberPress

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

MemberPress به شما امکان می دهد جوامع آنلاین را در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. این بهترین پلاگین عضویت وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی گزینه های عضویت به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

شما می توانید اشتراک های کاربران را بر اساس طرح اشتراک خود، بر اساس محتوا را محدود کنید. این افزونه همگام با تمام روش های پرداخت پول محبوب کار می کند و با فروشگاه های آنلاین با استفاده از WooCommerce بازی می کند.

 1. Shared Counts

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

شمارش مشترک بهترین پلاگین رسانه های اجتماعی وردپرس است. این افزونه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی دکمه های به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید. بر خلاف سایر پلاگین های به اشتراک گذاری اجتماعی، حسابهای مشترک بسیار سریع هستند و تنها با استفاده از سیستم عامل های اجتماعی شما می باشد.

 1. LearnDash

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

LearnDash بهترین پلاگین وردپرس LMS برای ایجاد و فروش دوره های آنلاین از وب سایت وردپرس است. این یک سازنده کشیدن و رها کردن است که اجازه می دهد تا شما به سرعت به اضافه کردن درس، آزمونها، تکالیف برای ایجاد دوره خود بپردازید.

 1. Quick and Easy FAQs

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

در هنگام راه اندازی یک محصول یا وب سایت جدید، ممکن است به یک قسمت سوالات متداول نیاز داشته باشید. شما با استفاده از این افزونه می توانید قسمت سوالات متداول را در WordPress اضافه کنید. شما می توانید یک صفحه جدید با تمام سوالات متداول (FAQs) اضافه کنید، اما در اغلب موارد، سوالات متداول هنگامی که محصول شما رشد می کند رشد می کند و به عنوان پایه مشتری شما نمایان می شود.

با اضافه کردن بخش پرسش و پاسخ، شما می توانید هزینه های پشتیبانی خود را به طور قابل توجهی کاهش و بهبود ببخشید. نگاهی به چگونگی اضافه کردن بخش متداول در WordPress.

 1. Insert Headers and Footers

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

مدیریت سایت های وردپرس شما ممکن است گاهی اوقات نیاز به اضافه کردن بخش های کد به header یا footer سایت WordPress داشته باشید. این به این معنی است که شما باید فایل های تم را ویرایش کنید که می تواند خراب شود و تم وردپرس خود را بشکنید. قرار دادن سرصفحه و پاورقی اجازه می دهد تا شما به راحتی قطعه کد را به سایت WordPress خود اضافه کنید بدون اینکه فایل های تم خود را ویرایش کنید.

 1. CSS Hero

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

تم های وردپرس برای ظاهر بصری وب سایت شما به CSS متکی هستند. اگر می خواهید سفارشی سازی کنید به موضوع خود، پس باید CSS را یاد بگیرید. این می تواند زمان زیادی برای مالک یک کسب و کار باشد. CSS Hero یک پلاگین وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا هر تم وردپرس را بدون نوشتن یک خط از کد سفارشی کنید.

 1. Beaver Builder

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

به عنوان یک صاحب کسب و کار شما ممکن است متوجه شوید که قرار دادن چیزهای مختلف در صفحات شما ممکن است به تغییر کد و تغییر کد بیشتر تبدیل شود. اما چگونه صفحات اصلی را بدون یادگیری کد ایجاد می کنید؟ Beaver Builder ابزار کشیدن و رها کردن صفحه برای وردپرس است. این اجازه می دهد تا به راحتی طرح بندی صفحات خود را با استفاده از یک رابط کاربری ساده ایجاد کنید.

 1. Google Apps for Work

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

Google Apps for Work مجموعه ای از برنامه های کاربردی وب مانند ایمیل، اسناد، صفحات گسترده، و غیره است. ایجاد شده توسط گوگل، این مجموعه قدرتمند از برنامه های کاربردی اداری ارزان تر، آسان و بدون هیچ زحمتی است. مهمتر از همه، به شما اجازه می دهد از نام دامنه کسب و کار خود برای ایمیل استفاده کنید.

 1. Freshbooks

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

Freshbooks یک نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر برای حرفه ای ها، مترجمان آزاد و سازمان ها است. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی فاکتورها را به مشتریان ارسال کنید، دریافت پرداخت ها و مدیریت امور مالی خود را انجام دهید. نگاهی به مقاله ما در مورد ایجاد فاکتورها برای مشتریان با استفاده از وردپرس.

 1. SEMRush

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

به عنوان یک صاحب کسب و کار، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رقبا برای وب سایت خود، به اطلاعات نیاز دارید. SEMRush به شما اجازه می دهد تا به کلمات کلیدی که رقبا شما را رتبه بندی می کنند نگاه کنید. شما می توانید کلمات کلیدی پرداخت شده خود را و همچنین ترافیک آلی خود را پررسی کنید. به این ترتیب شما می توانید محتوا و استراتژی بازاریابی خود را بهینه کنید.

 1. All in One Schema.org Rich Snippets

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

قطعه غنی نشانه های خاصی است که می توانید به محتوای خود اضافه کنید و مطالب خود را دقیق تر به موتورهای جستجو معرفی کنید. این اطلاعات پس از آن توسط موتورهای جستجو استفاده می شود تا محتوای خود را متفاوت نشان دهد. به عنوان مثال، رتبه های ستاره ای زیر لیست محصولات شما، نقشه هایی که افراد برای کسب و کار شما جستجو می کنند و غیره. Schema.org پلاگین پراکنده غنی به شما یک رابط کاربری آسان برای تولید نشانه گذاری و استفاده از آن در پست و صفحات وردپرس شما را به ارمغان می آورد.

 1. BirchPress

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

اگر شما نیاز به یک راه حل برای وب سایت کسب و کار خود دارید که در آن کاربران شما می توانند برای قرار ملاقات رزرو و پرداخت کنند می توانید با استفاده از افزونه  BirchPress این قابلیت را عملی کنید. این به شما این امکان را می دهد تا به راحتی یک سیستم رزرو آنلاین کامل را به سایت WordPress اضافه کنید.

 1. OutreachPlus

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

OutreachPlus بهترین نرم افزار ارسال ایمیل در بازار امروز است. این افزونه اجازه می دهد تا شما به مدیریت مبارزات ایمیل خود را از یک داشبورد واحد مانند یک طرفدار تسلط داشته باشید. شما قادر به مدیریت پیگیری ها، ارسال ایمیل های پروونالیزه، ارسال پاسخ های مبتنی بر ماشه و موارد دیگر خواهید بود. نحوه استفاده از این افزونه فوق العاده آسان برای استفاده است و اجازه می دهد تا شما برای اتصال حساب های متعدد ایمیل و دیدن همه ایمیل های خود در یک صندوق ورودی بهره ببرید.

 1. Slack

بهترین افزونه های وردپرس در 2018

Slack مدیریت تیمی، بهره وری و ابزار ارتباطی است. ما از آن برای برقراری ارتباط با تیم در سراسر زمان و مکان های مختلف استفاده می کنیم. Slack راحت تر از ایمیل است و می تواند با تنهای سایر ابزارهای آنلاین که ممکن است از آنها استفاده کنید، ادغام شود. راهنمای ما در مورد چگونگی ادغام Slack با وردپرس برای اطلاعات بیشتر.

امیدواریم این مقاله به شما در پیدا کردن برخی از بهترین پلاگین های وردپرس برای وب سایت شما کمک کند.


5 (100%) 1 رای[s]

شاید این مطالب را نیز بپسندید

بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 110
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
زمان بندی اینستاگرام
تعداد بازدید: 41
زمانبندی اینستاگرام همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگ...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 315
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
دوربین مدار بسته پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی