خانه » مراکز تلفن سانترال » باکس مرکز سانترال » انواع سانترال پاناسونیک

انواع سانترال پاناسونیک

معرفی انواع دستگاه سانترال پاناسونیک

مراکز تلفن پاناسونیک به سه دسته مراکز تلفن کم ظرفیت، مراکز تلفن پر ظرفیت و مراکز تلفن تحت شبکه (IP) تقسیم بندی می شوند.

مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک:

در این دسته از دستگاه های سانترال پاناسونیک کمترین ظرفیت ۳ به ۸ و بالاترین ظرفیت آن ۸ به ۲۴ می باشد بدین معنا که با داشتن ۱ تا ۸ خط شهری میتوان از ۸ تا ۲۴ خط داخلی برای کاربران مختلف در یک مجموعه ایجاد کرد. از مدل های کم ظرفیت می توان به سری KX-TES824 اشاره نمود. این مرکز در ظرفیت پایه دارای ۳خط شهری و ۸ خط داخلی است که می توان به واسطه ی کارت های ارتقا آن را تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی ارتقا داد بدین ترتیب که در ابتدا یک کارت توسعه مدل KX-TE82483 روی آن نصب نمود و ظرفیت دستگاه را به ۶ خط شهری و ۱۶ خط داخلی ارتقا داد و سپس با نصب یک کارت مدل  KX-TE82480 ظرفیت دستگاه را تا ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی ارتقا داد. لازم بذکر است مرکز تلفن پاناسونیک مدل KX-TEM824 با ظرفیت اولیه ۶ خط شهری و ۱۶ خط داخلی است که می توان کارت دوم مدل KX-TE82480 را به آن اضافه نمود.

انواع سانترال پاناسونیک

مراکز تلفن پر ظرفیت پاناسونیک:

ظرفیت این مراکز با توجه به کارت های انتخاب شده از سوی کاربران تعیین می شود و بیشتر در سازمان ها و شرکت های متوسط تا بزرگ از آن استفاده می شود این مراکز تلفن سانترال پاناسونیک سری TDA100-200-600 می باشد که با توجه به تعداد خطوط شهری و داخلی مورد نیاز یک مجموعه در حال حاضر و پیشبینی آن جهت ارتقای خطوط در آینده انتخاب می گردد.

مرکز تلفن پاناسونیک مدل KX-TDA100 دارای ۵ اسلات یا درگاه برای گذاشتن کارت های مختلف اعم از شهری و داخلی و قابلیت هایی مثل اپراتور خودکار ،ریموت و کارت VOIP می باشد و در صورتی که تمام اسلات های دستگاه اشغال شوند دستگاه دیگر قابل ارتقا نخواهد بود.

مرکز تلفن پاناسونیک مدل KX-TDA200 دارای ۱۰ اسلات یا درگاه برای گذاشتن کارت های مختلف مورد نیاز اعم از شهری و داخلی و قابلیت های مثل اپراتور خودکار ،ریموت ،کارت VOIP  می باشد و در صورتی که تمام اسلات های این مرکز تلفن اشغال شوند دیگر دستگاه قابل ارتقا نخواهد بود.

مرکز تلفن پاناسونیک مدل KX-TDA600 دارای ۱۰ اسلات یا درگاه برای گذاشتن کارت های مختلف مورد نیاز اعم از شهری و داخلی و قابلیت های مثل اپراتور خودکار ،ریموت ، می باشد و در صورتی که تمام اسلات های این مرکز تلفن اشغال شوند دستگاه با سه کابین های توسعه مدل KX-TDA620 قابلیت لینک شدن را دارد لازم بذکر است که هر کابین توسعه مدل KX-TDA620 دارای ۱۱ اسلات برای گذاشتن کارت های انتخابی است.

انواع سانترال پاناسونیک

مراکز تحت شبکه پاناسونیک:

این مراکز از پیشرفته ترین دستگاه های سانترال پاناسونیک می باشند که علاوه بر قابلیت های مراکز تلفن دیجیتال، می توان از قابلیت تماس داخلی بین سازمان ها و ادارات و شرکت های مختلف از هر نقطه از دنیا بهره گرفت و ارتباطات را از طریق سرویس VOIP برقرار نمود  بدین ترتیب که اگر در هر دو نقطه مرکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک موجود باشد می توان از طریق VOIP GETWAY مراکز را باهم لینک کرد و در صورتی که در یکی از نقاط مرکز تلفن تحت شبکه وجود نداشت می توان با استفاده از تلفن های تحت شبکه اعم ازIP  و SIP  ارتباط داخلی را برقرار نمود همچنین از قابلیت تحت شبکه مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در یک مرکز هم می توان استفاده نمود بدین صورت که در جاهایی از یک مجموعه که امکان کابل کشی مخابراتی وجود نداشته باشد و یا کابل کشی شبکه در مجموعه فراهم باشد و بخواهیم از کابل کشی مخابراتی و هزینه آن صرف نظر کنیم می توانیم از تلفن های داخلی تحت شبکه استفاده نمود که در پاناسونیک می توان به سری KX-TDE100-200-600  و KX-NS500-1000 اشاره نمود نمود که برای هر نوع استفاده از IP  دستگاه باید در ابتدا یک کارتDSP  بر روی MPR دستگاه نصب نمود که در سری TDE100-200-600  مدل KX-TDE0110 و KX-TDE0111  و در سری NS در مدل KX-NS5110-5111-5112 می باشد که انتخاب این کارت ها بسته به تعداد و میزان استفاده ی ما از شبکه ی دستگاه دارد .

انواع سانترال پاناسونیک


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی