امکانات مراکز سانترال پاناسونیک سری KX-TDE

سری TDE پاناسونیک، با امکانات قدرتمند و ارتقاء یافته


زیر ساخت های فنی ادارات و شرکت های امروزی در حال تغییر از سیستم مخابراتی معمولی به سمت سیستم های IP انعطاف پذیر با قابلیت های بسیار متنوع و کم هزینه می باشند. برای استفاده از تمامی امکانات موجود و به روز به ناچار باید به سمت اجراء و بکار گیری از سیستم های IP رفت و در نهایت برای ساخت یک سیستم مخابراتی کامل تحت IP باید از مراکز سانترال سری  KX-TDE استفاده نمود زیرا این مراکز با سیستم های ارتباطی جدید کاملا سازگار می باشند.

مراکز سانترال KX-TDE عملکردی متمایز از سایر مدل ها را ارائه می دهد که کارایی را افزایش داده و هزینه های ارتباطی را تا حد زیادی کاهش می دهد. این سری دارای امکاناتی حرفه ای با کارایی بالا و استفاده راحت از قبیل کارکرد بی سیم، صندوق پست صوتی و CTI . قابلیت راه اندازی تلفن های ip وتلفن های سیپ میباشد. در این سیستم ها اگر کلیه اسلات ها را جهت استفاده از خطوط بکار ببریم به حداکثر ظرفیت خطوط در هر مدل می رسیم.

KX-TDE100
KX-TDE100خرید آنلاین KX-TDE100

حداکثر ۱۲۸خط شهری و ۲۵۶ خط داخلی

سیستم های پاناسونیک IP-PBX برای شرکت هایی که قصد تغییر سیستم فعلی به یک سیستم کامل IP  را دارند، یک بستر قابل گسترش و با کاربری راحت ارائه می دهد که با برنامه های تجاری متعددی قابل انطباق می باشدکه همین امر باعث گردیده که اکثر بنگاه های اقتصادی اقدام به راه اندازی این مراکز نموده اند. امکان راه اندازی و استفاده از خطوط مخابراتی آنالوگ نیز در این دستگاه وجود دارد این قابلیت این امکان را برای سیستم های IP فراهم می کند که خطوط مخابراتی معمولی نظیر ISDN و خطوط آنالوگ به آنها متصل گردند.
ممکن است با توجه به امکانات و زیر ساخت های فنی موجود در محیط های کاری، تغییر خطوط مخابراتی معمولی به ip در یک سیستم به دلیل محدودیت زمانی و هزینه دشوار باشد ولی استفاده از مراکز KX-TDE100/200/600 بطور کامل نیاز های موجود را بر طرف مینماید.

KX-TDE200

خرید آنلاین KX-TDE200

حداکثر ۱۲۸ خط شهری و ۲۵۶ خط داخلی

در سری های TDA فعلی از طریق بستر اصلی می توان به آسانی یک سیستم جدید با داخلی ها و برنامه ریزی متفاوت بنا نمود یعنی میتوان داخلی ها و خطوط شهرز را به گونه ای برنامه ریزی کرد که بصورت مجزا از هم و با برنامه ریزی متفاوت از هم کار کنند. در سری KX-TDE علاوه بر این قابلیت امکانات مناسب برای شرکت هایی وجود دارد که می خواهند همزمان با استفاده از شبکه مخابراتی فعلی به آرامی از سیستم IP بهره مند شوند در دستگاه های سری TDE میتوان به صورت هم زمان از امکانات IP و قابلیت های معمولی استفاده نمود.
سری KX-TDE سیستم های مخابراتی پیشرفته کاملا IP هستند که امکانات و سرویس های IP تلفنی را هم روی شبکه محلی ( LAN ) و هم شبکه های گسترده ( Broad Band ) فراهم می آورند. TDE سکوی مخابراتی ایده آل جهت برآورده نمودن تمام نیازهای تجاری، اداری و مخابراتی امروزه و همچنین با دارا بودن یک سیستم کاملا IP برای نیازهای آینده، بهره گیری از آخرین فناوری SIP را نیز امکان پذیر می سازد.

KX-TDE600

خرید آنلاین KX-TDE600

حداکثر ۶۴۰ خط شهری و ۱۱۵۲ خط داخلی

ویژگی های برجسته سری KX-TDE

۱ – سازگاری کامل با IP
رابط های مختلف IP مانند خط IP، خط SIP، تلفن اختصاصی IP و Softphone و خطوط داخلی SIP را می توان در این سیستم گنجانده، اتصال داده و پشتیبانی نمود.

۲ – پشتیبانی از تلفن اختصاصی تحت شبکه KX-NT400
KX-NT400 مجهز به صفحه لمسی بر روی یک صفحه نمایش رنگی بزرگ می باشد، که به کمک آن کار کردن با دستگاه بسیار آسان می گردد. شما می توانید با یک دوربین شبکه ارتباط برقرار نموده و همچنین بدون نیاز به رایانه شخصی به نرم افزارهای شبکه اینترانت دسترسی پیدا نمایید. تمامی این ویژگی ها ارتباطات اداری را میسر می سازد.

۳ – تجهیز شده با راهکارها و قابلیت های TDA بطور کامل
* با قابلیت استفاده از کارت های اختیاری TDA و سادگی کار برگرفته از سیستم های TDE
* سادگی نصب، نگهداری آسان، پشتیبانی کامل از ویژگی های TDA
* قابلیت ارتقاء به TDE با تعویض کارت IPCMPR در TDA

۴ – کارت پیام پیش ساخته
KX-TDE با کارت پیام دو کاناله ساخته می شود. یک کارت انتخابی اضافه نیز امکان پشتیبانی از حداکثر ۸ کانال را میسر می سازد. علاوه بر خدمات پست صوتی، شما می توانید پیغام خوشامدگویی خود را ضبط نموده و جهت پخش به هنگام انتظار تماس بر روی سیستم ذخیره نمایید.

۵ – تماس کنفرانس گروهی
یک کاربر اختصاصی تلفن می تواند با یک گروه تا ۷ نفر ، تماس کنفرانس برقرار نماید.

۶ – برنامه ریزی همزمان چند دستگاه ( Multi Site Programming )
امکان برنامه ریزی تا ۱۰۰ دستگاه TDE بطور همزمان در صورت اتصال به شبکه دستگاه ها. این ویژگی همچنین امکان تنظیم نرم افزاری همزمان دستگاه ها را نیز بوجود می آورد.

۷ – داخلی های متحرک و بهینه شده ( Hot Deschoing )
این امکان وجود دارد که از هر داخلی استفاده نموده و تمام تنظیمات مربوط به داخلی خود را در آن داشته باشیم.این قابلیت در مواردی که مکان تغییر مکان میز و تلفن شخصی وجود نداشته باشد، بسیار سودمند می باشد.

۸ – نگهداری آسان
برنامه ریزی سیستم توسط نرم افزار PC Programming همانند نرم افزار سری TDA.

مرکز تلفن سانترال چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.