اجرت نصب سانترال

اجرت نصب دستگاه سانترال پاناسونیک

با پیشرفت روز افزون علم و فناوری دنیای سیستم های مخابراتی نیز به سوی عملکرد بیشتر و امکانات خدماتی بهتر گام برداشته است و کمترین روزی وجود دارد که در عرصه ی الکترونیک و مخابرات تغییراتی مثبت ایجاد نگردد. پیشرفت این سیستم ها باعث ایجاد ساختار پیچیده تر از قبل گردیده و برای اجرای پروژه های مخابراتی نیاز به تکنسین متخصص وجود دارد که با علم روز آشنا هستند و می توانند از دستگاه های ساخته شده بیشترین کارایی را بهره برداری کنند.

اجرت نصب سانترال شامل دو بخش می شود. در بخش اول می بایست دستگاه نصب گردد و اگر احتیاج به کارت و متعلقات جانبی بود بر روی دستگاه متصل گردند و همچنین تنظیمات مورد نیاز هر مجموعه اعمال می گردد. بخش دوم اجرا، مختص می شود به مرحله فیزیکی نصب که می بایست داخلی های مورد نظر هر مجموعه برای ارتباط داخلی مجموعه ایجاد گردند که این بخش نیز باید با اطلاعات کامل از دستگاه انجام گیرد تا کمترین هزینه و امکان گسترش مجموعه باقی باشد. در مرحله ی فیزیکی آشنایی با رنگ های مخابراتی و نحوه سوکت بستن و قدرت پیدا کردن ارتباط سیستم های داخلی ساختمان لازمه ی اجرای پروژه می باشد.

اجرت نصب سانترال

در واقع می توان گفت هزینه های نصب و راه اندازی یک سیستم سانترال شامل دو بخش خرید لوازم سخت افزاری که شامل دستگاه مرکزی، گوشی ها و انواع کارت ها و نیز کابل، سوکت و سیم لاین می باشد و بخش بعد اجرت ها که شامل نصب و برنامه ریزی سیستم مرکزی، اجرت وصل خطوط داخلی، هزینه ی کابل کشی و ایاب و ذهاب می باشد.

در مراحل بعدی نیز اجرت ها شامل تغییرات برنامه ریزی، جابجایی خطوط، نصب ADSL و کلیه تغییراتی است که در طول زمان استفاده از سانترال ممکن است لازم به ایجاد آن باشد.

پس قبل از برنامه ریزی و تخصیص هزینه برای خرید یک مرکز سانترال، شما باید علاوه بر خرید تجهیزات اجرت نصب آن را نیز استعلام نمایید و در هزینه های پیش بینی شده بگنجانید.

مجموعه هایی که دارای سانترال های پر ظرفیت و تعداد خطوط بالا می باشند، علاوه بر هزینه های فوق قرارداد نگهداری نیز با شرکت های ارائه دهنده خدمات سانترال می بندند که مجری موظف است طی زمان های مشخص شده به مجموعه مراجعه و سرکشی نماید و ایرادات احتمالی را رفع کند.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 15
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 31
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی