آموزش سانترال

آموزش سانترال

آموزش سانترال پاناسونیک

با گسترش صنعت IT و ورود آن به حوزه ICT ، یادگیری و آموزش این حرفه در مراکز تلفن پاناسونیک جزئی از اهداف اصلی به شمار می رود و افرادی درصدد یادگیری آن می باشند.

شرکت ایده آل گستر، جزئی از مراکز معتبر و نماینده مجاز پاناسونیک می باشد که  در آن کلاس های آموزش معتبری برگذار می شود. شرکت فوق در حوزه و گروه های مختلفی از جمله:

 • گروه فروش
 • گروه پشتیبانی و مشاوره
 • گروه فنی
 • گروه آموزش

در حال فعالیت می باشد و شما مشتریان عزیز می توانید از خدمات این واحد ها به راحتی بهره ببرید.

آموزش سانترال

گروه مشاوره و پشتیبانی

اگر شما در حال خرید محصولی می باشید، بهتر است که قبل از خرید محصول، در ابتدا از مزایا و معایب دستگاه موردنظر اطلاع کافی داشته باشید. گاهی اوقات دستگاهی که شما انتخاب کرده اید، شاید دستگاه ایده آلی باشد اما با نیاز های شما همخوانی ندارد. مشاوران ما پس از شنیدن نیازهای شما، به شما لیستی از بهترین دستگاه هایی که با نیازهای شما همخوانی دارد را ارائه خواهد داد.

گروه فروش

شما پس از انتخاب نوع محصول خود می توانید به واحد فروش مراجعه (حضوری/ غیرحضوری) کرده و از این واحد با حداقل ترین هزینه دستگاه را خریداری کنید. خرید از شرکت ایده آل گستر برای شما ۲ مزایا را به ارمغان می آورد:

۱: شما مطمئن خواهید بود که دستگاه خریداری شده، دستگاه اصلی پاناسونیک می باشد و تقلبی نیست. چرا که یک نماینده مجاز هیچ گاه دستگاه تقلبی را به فروش نمیرساند.

۲:بهره مندی شما از گارانتی۱ ساله مجموعه ایده آل گستر

گروه فنی

اگر دستگاه شما به هر دلیلی خراب و دارای نقص شود، شما می توانید به ۳ روش دستگاه خود را تعمیر کنید.

راه اول: اگر شما خودتان فردی باشید که دارای مهارت فنی حتی درسطح کم باشید، می توانید با مشاوره و راهنمایی که متخصصان ما از پشت تلفن به شما می کنند، ایراد دستگاه خود را برطرف کنید. برای این کار لازم است که شما با شماره ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید.

اگر شما ساکن تهران می باشید: ۹۰۹۲۳۰۱۳۸۲

اگر شما ساکن شهرستان می باشید: ۹۰۹۹۰۷۱۳۸۰

راه دوم: شما می توانید به صورت حضوری دستگاه خود را به شرکت ایده آل گستر که واقع در تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر،کوچه ماگنولیا پلاک۱۱ می باشد، بیاورید و دستگاه خود را به واحد فنی مجموعه ما بسپارید تا ظرف مدت ۴۸ ساعت، دستگاه را سالم تحویل بگیرید.

راه سوم: اگر حمل دستگاه برای شما سخت می باشد، شما می توانید با مدیریت فنی شرکت ایده آل تماس برقرار کنید و پس از در میان گذاشتن مشکلات خود با ایشان می توانید درخواست اعزام نیرو کنید. متخصصان ما به مکان شما مراجعه و دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد.

واحد آموزش

در واحد آموزش گروه ایده آل گستر شما می توانید ۶ دوره کلاس های آموزشی را بگذرانید که ابتدایی ترین این دوره ها، دوره مقدماتی می باشد که پیش نیاز تمامی دوره های بعد می باشد و شما می بایست در ایتدا این دوره را بگذرانید. پس از گذراندن دوره های مقدماتی شما می توانید دوره های TDA-TDE را بگذرانید. لازم به ذکر است که شما پس از گذراندن این ۳ دوره می توانید به سراغ ۳ دوره بعدی بروید که گذراندن و ترتیب آن ها کاملا امری اختیاری می باشد. ۳ دوره نهایی عبارتند از:

 • VOIP
 • TVM
 • NS

آموزش سانترال

برخی از خدمات واحد آموزش شرکت ایده آل گستر

 • پاسخگویی به نیازهای نرم افزاری هنرجویان به صورت الکترونیکی و از طریق وب سایت
 • پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات هنرجویان گرامی از طریق وب سایت به صورت آنلاین و ارسال تیکت
 • اهدای مدرک معتبر پس از طی دوره آموزشی
 • برگزاری کلاس ها در محیطی کاملا آموزشی در روزهای پایانی هفته
 • امکان برگزاری کلاس ها به صورت گروهی و خصوصی
 • امکان برگزاری کلاس های گروهی مورد نیاز ارگان ها و موسسات دولتی و خصوصی
 • امکان برگزاری کلاس های فشرده برای هنرجویان محترم شهرستان ها

5 (100%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 33
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 28
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی