خانه » تلفن رومیزی » کلید DSS چیست؟

کلید DSS چیست؟

کلید DSS چیست؟

کلید دی اس اس اصطلاحا به کلید های میان بر تماس گفته میشود . اگر شما دستگاه سانترال دارید و برای استفاده از آن نیاز به تلفن دارید دو نوع تلفن را می توانید استفاده کنید .

قیمت

تفاوت این تلفن ها در موارد مختلفی است . مهمترین تفاوت این دو نوع تلفن با هم قیمت آن هاست . با توجه به قابلیت های مختلفی که تلفن سانترال دارد منطقی است که قیمت بیشتری هم دارد . البته باید توجه داشت که این قابلیت ها برای همه داخلی کارآمد نیست.

با توجه به قیمت بالاتر باید در نظر داشت که داخلی هایی که با تلفن زیاد کار میکنند مانند منشی یا اپراتور یا مدیریت بهتر است از تلفن سانترال استفاده کنند ولی بقیه داخلی ها تلفن آنالوگ هم می تواند پاسخگوی نیازشان باشد.

کلید DSS چیست؟

آزاد شدن خط شهری

تفاوت دوم این تلفن ها با هم آزاد کردن خط شهری است.در تلفن های دیجیتال یا سانترالی با برداشتن گوشی تلفن خط تلفن به طور اتوماتیک آزاد می شود ولی در تلفن های آنالوگ برای آزاد کردن خط باید ۰ یا ۹ را شماره گیری کرد.

کلید DSS

و اما در مورد کلید های دی اس اس این کلید ها یک سمت از تلفن های سانترالی قرار گرفته و دو قسمت دارد یک قسمت شیشه ای و یک قسمت پلاستیکی کدر که آن قسمت شیشه ای چراغی دارد که در سه حالت سبز و قرمز و زرد قرار میگیرد که هر کدام نشان دهنده وضعیت خاصی است.

اگر داخلی مربوط به هر کدام از کلید ها اشغال باشد و در حال مکالمه باشند این کلید ها به رنگ قرمز در خواهند آمد . این مکالمه در صورتی که داخلی به داخلی و یا داخلی به خط شهری خارج از سانترال باشد یکسان بوده و داخلی را به رنگ قرمز ثابت نشان می دهد .

کلید DSS چیست؟

 

در صورتی که بر روی تلفن رومیزی خود داخلی خود و یا خط شهری را ثبت و ذخیره کرده باشید در حالت شروع هر مکالمه خط شهری و یا داخلی خود به رنگ سبز ثابت درخواهد آمد .

طرز کار این دکمه ها به این صورت است که شماره های پرکاربرد خود را می توانید روی آن ها ذخیره کنید و در صورت احتیاج به تماس گرفتن با آن شماره بدون شماره گیری با آن به سهولت تماس بگیرید.


5 (100%) 1 رای

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی تلفن KX-T7730
تعداد بازدید: 42
معرفی ویژگی های تلفن KX-T7730 دستگاه های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک در سری KX-TE   برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط مورد استفاده قرار می گیر...
تفاوت تلفن آنالوگ و دیجیتال
تعداد بازدید: 107
انواع تلفن امروزه در ادارات و سازمان های مختلف از مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیت های مختلف استفاده می شود. جهت سهولت در  ارتباط داخل...
تعمیرات تلفن رومیزی
تعداد بازدید: 313
تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک همه می دانند این روز ها که ارتباطات اهمیت زیادی در زندگی روزمره ما دارند، تلفن ها از چه نقش پر رنگی در این ار...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی