خانه » فناوری » کسب و کار اصلی شرکتNEC

کسب و کار اصلی شرکتNEC

کسب و کار اصلی شرکتNEC

کسب و کار اصلی شرکتNEC

کسب و کار اصلی شرکتNEC : کسب و کار اصلی شرکتNEC، توليد پيشرفته‎ترين سيستم‎ها و تجهيزات شبکه است و از اينروست که بر طبق استراتژی کلان شرکت که اهداف NEC تا سال ۲۰۱۷ را بيان می‎دارد و به گفته کائورو يانکو مدير شرکت NEC کار بر روی NGN يا نسل بعدی سيستم‎های شبکه به عنوان اصلی‎ترين استراتژی شرکت مطرح است.

همکاری با شرکت‎های ديگر صاحب فناوری همانند نيسان، کاسيو، هيتاچي و اينتل از ديگر اقدامات NEC براي ارتقای سطح کيفی محصولات توليدی در زمينه‎های مختلف است که همراه با کاهش هزينه‎های ثابت توليد همانند هزينه‎های نيروی انسانی و مهندسی مي‎تواند در عبور از دوران چالشی امروز مفيد باشد. فعاليت بيش از ۱۴۳ هزار نفر کارمند در ۳۲۸ دفتر فروش بين المللی و کسب درآمد حدود ۴۷ ميليارد دلار در سال مالي ۲۰۰۸ از مختصات عملياتی NEC است.
ساخت سريع‎ترين ابر رايانه دنيا با نام «شبيه‎ساز زمين» در سال ۲۰۰۲ که نسل دوم آن در مارچ ۲۰۰۹ به جامعه علمي بين‎المللي ارائه شده است و قرارگيري در جمع چهار شرکت برتر آمريکا در پنج ساله منتهي به سال ۲۰۰۹ به لحاظ ثبت بيشترين اختراعات و ابداعات نشانگر سطح بالاي فناوري مورد استفاده در محصولات NEC می باشد.

شركت NEC Display Solutions نام يکي از چندين شرکت اقماري NEC است که به طور تخصصي به توليد و عرضه محصولات تکنولوژي نوري همانند مانيتورهایLCD، صفحات بزرگ نمايشي و سيستم‎هاي پروجکشن مي‎پردازد. تا سال ۲۰۰۷ توليد مانيتورها در بخش ويژه‎اي از NEC Corporation انجام می گرفت و پروژکتورها نيز در شرکت View Technology توليد مي‎شدند.

فعاليت شرکت ياد شده تا سال ۲۰۰۵ بر توليد مشترک پروژکتورهاي NEC و Mitsubishi متمرکز بود اما در اين سال NEC به طور کامل مالکيت مادي و معنوي شرکت را به دست آورد و از آن پس کليه پروژکتورهاي توليدي با نام و نشان NEC به بازار عرضه مي‎شوند. در سال ۲۰۰۷ از ادغام اين شرکت و بخش توليد مانتيور در شرکت مادر، NEC Display Solutions به وجود آمد.

قرارگيري در جمع پنج شرکت برتر پرفروش پروژکتور

قرارگيري در جمع پنج شرکت برتر پرفروش پروژکتور در طي ساليان متمادي و کسب رتبه اول پرفروش‎ترين مانيتورهاي با کاربرد ويژه در بازار بزرگ آمريکا در سال ۲۰۰۶ از جمله افتخارات NEC در توليد محصولات تکنولوژي نوري است. مانيتورهاي NEC با مزيت قابل استفاده بودن در مکان‎هاي ويژه همچون بازارهاي مالي، فرودگاه‎ها، بيمارستان‎ها و مراکز پزشکي، رستوران‎ها و سازمان‎هاي تجاري کيفيات متمايزي در اختيار کساني قرار ‎مي‎دهد که خواستار تجربه‎های متفاوت و لذت‎بخش هستند. بهره‎گيري از کيفيت برتر تصويري با استفاده از انواع تکنولوژي‎هاي روزآمد، تلاش روزافزون در کاهش مصرف انرژي و افزايش عمر قسمت‎هايي همچون لامپ و فيلتر پروژکتورها، کاربردهاي ويژه و تنوع دامنه توليد در همه رده‎ها از ويژگي‎هاي مهم پروژکتورهاي NEC است. NEC در اکتبر ۲۰۰۹ به عنوان اولين توليدکننده موفق به دريافت گواهينامه کيفيتي TCO براي پروژکتورها شده است. TCO از سال ۱۹۹۲ توسط مؤسسه سوئدي صاحب استاندارد بر روی محصولاتی همچون مانيتورها، نمايشگرهای نوت‎بوک، کامپيوترهای روميزی و تلفن‎های همراه صادر می‎شود. شایان ذکر است که، NEC يک دهه به عنوان حامي مالي تيم فوتبال اورتون در ليگ برتر انگلستان و چندين تيم راگبي حرفه‎ای مطرح بوده است و در عرصه ورزش نيز نامي آشنا برای مردم دنياست.


4 (80%) 1 رای

شاید این مطالب را نیز بپسندید

بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 65
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
زمان بندی اینستاگرام
تعداد بازدید: 30
زمانبندی اینستاگرام همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگ...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 136
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
تلفن پاناسونیک
ویدیو پرژکتور پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی