خانه » فناوری » ویپ ایزابل

ویپ ایزابل

معرفی ویپ ایزابل

ایزابل نوعی سیستم تلفنی کدباز است که جایگزین سیستم تلفنی الستیکس است و بر طبق آمار محبوب ترین سیستم تلفنی در جهان است. ویپ ایزابل جدیدترین نوع تکنولوژی ویپ است که از امکانات به روز برخوردار است که با نصب آن می توانید تجربه ای تازه و منحصر به فرد از ارتباطات تحت شبکه داشته باشید.

سیستم ارتباطی حرفه ای و یکپارچه ویپ ایزابل می تواند تمام امکانات مورد نیاز شما را فراهم کند و جدیدترین و منعطف ترین سرویس های تلفنی را در اختیار شما قرار دهد. سرویس ویپ ایزابل می تواند ارتباطات داخل و برون سازمانی هر مجموعه کوچک و بزرگی را ساماندهی و مدیریت کند.

طی مدت کوتاهی که از معرفی ویپ ایزابل گذشته، به جهت عملکرد بسیار خوب این سیستم، مورد تحسین بسیاری از منتقدان و متخصصان شبکه قرار گرفته است و بسیاری از شرکت ها و سازمان ها از آن استفاده می کنند. با استفاده از ویپ ایزابل علاوه بر بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، می توانید در هزینه ‌های مکالمات خود صرفه جویی کنید.

ویپ ایزابل

برای بسیاری کسب و کار ها تلفن از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است و مشتریان به ندرت برای برخی خرید و دریافت خدمات خود به صورت حضوری مراجعه می کنند. در مجموعه های بزرگی که تعداد کارمندان زیادی وجود دارد که مشتریان با آن ها در ارتباط هستند امکان گذاشتن یک خط تلفن مجزا برای هر کارمند، با توجه به محدودیت های مخابراتی، وجود ندارد.

شبکه ویپ ایزابل یک شبکه خصوصی در یک شرکت ایجاد می کند که در آن با به اشتراک گذاشتن تعدادی از خطوط شهری امکان استفاده برای تمام داخلی ها همراه با تنظیم امکانات و محدودیت ها به وجود خواهد آمد و می توانید مدیریت و کنترل بسیار دقیقی روی مکالمه ‌ها داشته باشید. صف انتظار، منشی تلفنی، انتقال و شنود مکالمه، ردگیری مکالمه، کنفرانس تلفنی، ارتباطات گسترده و نامحدود تلفنی، ارتباط با CRM های درون سازمانی، فکس، ویدئو کنفرانس، ضبط مکالمات، گزارش گیری و… از دیگر قابلیت های ویپ ایزابل است.

اگر کلیه اهداف و نیازهای شرکت یا سازمان خود را مورد بررسی قرار دهید و در اختیار کارشناسان نصب قرار دهید، آن ها می توانند بهترین نوع خدمات راه اندازی ویپ ایزابل را متناسب با اهداف و نیازهای مدیران در سازمان پیاده کنند.


4.7 (93.33%) 3 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 34
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
زمان بندی اینستاگرام
تعداد بازدید: 16
زمانبندی اینستاگرام همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگ...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 65
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک
تلفن پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی