خانه » فناوری » بهترین ویرایشگرهای ویدیو سال ۲۰۱۷

بهترین ویرایشگرهای ویدیو سال ۲۰۱۷

بهترین ویرایشگرهای ویدیو سال ۲۰۱۷

تعداد بسیار زیادی از اپلیکیشن های مورد استفاده توسط کاربران که در تلفن های هوشمند استفاده می شود در واقع نرم افزارهایی هستند که توسط برنامه نویسان نوشته شده تا نیازهای روزانه کاربران را برطرف کند. یکی از مهمترین بخش های این اپلیکیشن ها ویرایشگر های تصویر و ویدئو است که امروزه کاربرد زیادی دارد . اگر فیلم یا ویدئویی در گوشی موبایل خود دارید میتوانید با استفاده از این برنامه ها کیفیت آن را به طور رایگان تغییر دهید .

 

اگر بخواهید بخش هایی از یک ویدئو را به هم جوین کنید یا بخشی از ویدئو را ببرید یا یک موزیک روی ویدئوی خود بگذارید این گونه نرم افزار ها به شما کمک می کند تا در چند ثایه این کار را انجام دهید . این گونه ابزار ها به راحتی قابل استفاده برای عموم است و شما به راحتی میتوانید فایل مورد نظر خود را از نظر صدا و تصویر کنترل کامل نمایید و فایل نهایی را بسازید .

معرفی بهترین ویرایشگرها:

لایت‌ورکس، قدرتمندترین ویرایشگر ویدئو است که جایگزینی بسیار خوب برای ویندوز مدیا میکر محسوب می شود و می‌تواند به شما کمک کند که به نتایج حرفه‌ای و عالی برسید. کار کردن با این ویرایشگر بخاطر امکانات زیاد آن راحت نیست و شما به راحتی نمیتوانید به آن مسلط شوید و امکانات آن فقط به بریدن و جوین کردن ویدیو ختم نمی شود .

یکی دیگر از نرم افزارهای مناسب دیگر برای ویرایش ویدئو، شورت‌کات نام دارد. شورت‌کات یک ویرایشگر ویدئویی فوق‌العاده است که کاربری این نرم‌افزار اندکی غیرعادی است، اما به محض اینکه به آن تسلط پیدا کنید، می‌توانید از مزایای فوق‌العاده آن بیشترین بهره را ببرید.

نرم افزار مناسب دیگر برای ویرایش ویدئو، هیت‌فیلم اکسپرس است که یک ویرایشگر ویدئو رایگان و قدرتمند است که این نرم‌افزار، ابزارهای پیشرفته برش و مجموعه بسیار خوبی از فیلترهای صوتی و تصویری دارد. البته این نرم افزار پرداخت درون برنامه ای برای بعضی از قابلیت های خود دارد .
ابزار دیگر، V.S.D.C است که کنترل کامل کلیپ‌ها، تصاویر و فایل‌های صوتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. انعطاف‌پذیری فوق العاده ای دارد و نتایج بسیارخوبی به شما ارائه می‌دهد.
نسخه اخیر این نرم‌افزار اثرات هنری بیشتری نظیر دود را اضافه کرده است.


این مطلب را ارزیابی کنید


‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی