خانه » شرکت ایده آل گستر » نمایندگی پاناسونیک شمال

نمایندگی پاناسونیک شمال

نمایندگی پاناسونیک شمال تهران

نمایندگی پاناسونیک شمال ، این روز ها محصولات مخابراتی در ارتباطات شرکت ها و منازل اهمیت ویژه ای دارند. تصور کنید اگر تلفن ها در خانه نبود برای برقراری ارتباط با افراد در فاصله های دور باید از سیستم تلگراف و نامه استفاده می کردیم. اما امروزه در هر خانه ای تلفن ها چه در نوع بیسیم و چه در نوع رومیزی یافت می شوند و ارتباطات را بسیار راحت و سریع کرده است.

ارتباطات اداری بین شرکت ها نیز این روز ها فراتر از یک شماره تلفن خط شهری است. با روی کار آمدن دستگاه های سانترال و فکس ارتباطات شکل جدیدی به خود گرفته و می توان به راحتی خطوط مختلف را مدیریت کرد و پاسخگو بود.

شرکت های مختلفی از دیر باز تا کنون اقدام به تولید محصولات مخابراتی مانند تلفن، فکس، دستگاه سانترال کرده اند. شرکت پاناسونیک که دفتر مرکزی آن در ژاپن است یکی از بهترین تولیدکنندگان در این حوزه است. شرکت پاناسونیک طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات الکترونیکی، الکتریکی و صنعتی را تولید و عرضه می‌کند.

نمایندگی پاناسونیک شمال

شرکت ایده آل گستر مرکز مجاز محصولات پاناسونیک (مخابراتی و امنیتی) در ایران است که زیر نظر اتحادیه مخابراتی مشغول به کار است. این شرکت از سال ۱۳۸۲ تا به اکنون فعال در زمینه عرضه محصولات اورجینال پاناسونیک است. عرضه و ارسال محصولات به سراسر ایران و همه ی مناطق تهران توسط این شرکت انجام می پذیرد.

تمامی محصولات شرکت پاناسونیک که توسط این شرکت عرضه می شود همراه با گارنتی یکساله ایده آل گستر و همچنین خدمات پس از فروش ۱۰ ساله به مشتریان ارائه می شود.

این شرکت علاوه بر فروش محصولات، تعمیرات محصولات مخابراتی و امنیتی پاناسونیک را نیز انجام می دهد. شرکت ایده آل گستر با بهره گیری از دانش فنی بهترین تکنسین ها و در کمترین زمان ممکن و استفاده از تخصصی ترین و پیشرفته ترین امکانات اقدام به تعمیر محصولات پاناسونیک می کند.

 

 


4 (80%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

نمایندگی تعمیرات سانترال
تعداد بازدید: 12
نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک دستگاه مرکز تلفن سانترال برای ایجاد یک شبکه تلفنی در یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرد که در آن با به اش...
تعمیر سانترال پاناسونیک
تعداد بازدید: 15
تعمیر سانترال پاناسونیک با پیشرفت تکنولوژی ارتباطات تغییرات چشمگیری کرده است. این روز ها برای هر کسب و کار کوچک تا بزرگی ارتباطات با مشتریا...
تعمیر دوربین مداربسته پاناسونیک...
تعداد بازدید: 6
تعمیرات دوربین مداربسته پاناسونیک استفاده از سیستم های مداربسته این روز ها برای اماکن عمومی و کسب و کار ها بسیار مرسوم است. همانطور که می د...
تلفن پاناسونیک
دوربین مدار بسته پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی