خانه » پاناسونیک » نمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی مجاز پاناسونیک

مجموعه ایده آل گستر با سال ها تجربه در حوزه تعمیر دستگاه های اداری برند پاناسونیک شامل تلفن های بیسیم، تلفن های رومیزی، دستگاه مرکز تلفن سانترال، دستگاه فکس، ویدئو پروژکتور و دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال آماده ارائه خدمات به مشتریان و کاربران این برند معتبر جهانی است.

انجام تعمیرات شما در کم ترین فاصله زمانی پس از مراجعه مشتری انجام خواهد شد و بلافاصله نسبت به انجام تعمیرات شما توسط تکنسین متخصص اقدام خواهد شد. برای هر کدام از دستگاه های نام برده شده در بالا تعمیرگاه مخصوصی در مرکز تعبیه شده که تعمیرکاران متخصص و متبحر مخصوص به خود را دارند.

تکنسین های مخصوص تعمیر، پس از دریافت اجناس اقدام به عیب یابی می کنند و بلافاصله پس از کشف علت خرابی دستگاه اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعه مربوطه می نمایند.

نمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیک

در هر کدام از این تعمیرگاه ها قطعات و تجهیزات پیشرفته مخصوص به دستگاه تعبیه شده تا تعمیرات در بالاترین کیفیت ممکن انجام گیرد. اگر در حین انجام تعمیر هر کدام از دستگاه ها، نیاز به تعویض قطعه ای باشد، این مرکز از قطعات نو و اورجینال استفاده خواهد کرد تا بعدا مشکلی در دستگاه ایجاد نشود.

هدف اصلی مجموعه ایده آل گستر دست یابی به بالا ترین سطح رضایت مشتری از خدمات است. به همین جهت کادر مجرب و متعهد در بخش ارتباط با مشتریان گرد هم آمده اند تا نیاز های مشتری را چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات رفع نمایند.

توصیه می‌شود برای انجام هرگونه عملیات تعمیر و ترمیم به نمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیک مراجعه فرمایید. مراکز غیر مجاز جهت به دست آوردن سود بیشتر دست به تعویض قطعاتی می زنند که نیازی به تعویض ندارند و به این ترتیب علاوه بر آسیب زدن به دستگاه هزینه های گزاف را به شما تحمیل می نمایند.

لازم به ذکر است کلیه هزینه های تعمیر دستگاه های اداری در این مجموعه مطابق با تعرفه اتحادیه در بازار می باشد و مشتری همیشه رضایت کامل در این خصوص دارا است.


5 (100%) 1 رای


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی