خانه » پاناسونیک » نمایندگی تعمیرات تلفن های پاناسونیک در ایران

نمایندگی تعمیرات تلفن های پاناسونیک در ایران

نمایندگی تعمیرات تلفن های پاناسونیک

شرکت ایده آل گستر با داشتن مجوز تعمیرگاه مجاز پاناسونیک و پروانه کسب از اتحادیه مرتبط  و با متخصصانی با تجربه و آموزش دیده آماده عرضه هرگونه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع پاناسونیک است.

شرکت ایده آل گستر، نمایندگی تعمیرات تلفن های پاناسونیک در ایران با سال ها تجربه در زمینه تعمیر تلفن های رومیزی و بیسیم و همچنین سایر دستگاه های اداری مانند فکس، ویدئو پروژکتور، دستگاه سانترال، دوربین های مداربسته و…  تلاش نموده تا خدمات استاندارد و دقیقی را به مشترکین و هموطنانی که به هر شکلی با خرابی دستگاه های پاناسونیک مواجه شده و نیاز به تعمیر دارند، ارائه نموده است.

در این راستا پرسنل مجرب و با تجربه این مرکز جهت پاسخگویی تلفنی در تایم اداری آماده ارائه هرگونه راهنمایی تلفنی مشتریان محترم نمایندگی تعمیرات پاناسونیک می باشند. شرکت ایده آل گستر با به کارگیری متخصص ترین و بهترین تعمیرکارهای برند پاناسونیک توانسته رضایت و اعتماد مشتریان خود را به دست بیاورد.

نمایندگی تعمیرات تلفن های پاناسونیک در ایران

درضمن خدمات دهی در تعمیرگاه مجاز و خدمات پس از فروش باناسونیک در روز های اداری انجام می پذیرد و این مرکز آماده سرویس دهی در کلیه نقاط شهر تهران است و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات انجام خواهد شد. پس از تعمیرات دستگاه به طور کامل جهت رویت مشتریان محترم تست و راه اندازی و کنترل شده تا از صحت تعمیر دستگاه اطمینان حاصل شود.

پرسنل مجرب و دوره دیده و کلیه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در این واحد وجود دارد و علاوه بر این ها، اگر دستگاه شما در حین تعمیر نیاز به تعویض و جایگزینی قطعه داشته باشد از قطعات کاملا اورجینال و اصلی استفاده می شود و همچنین این قطعات کاملا نو هستند و از قطعات دسته دوم استفاده نخواهد شد. به همین خاطر بعد از تعویض هر یک از قطعات دستگاه های پاناسونیک شما، کوچکترین مشکلی در عملکرد آنها پیش نخواهد آمد.


5 (100%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

آیا برای هتل های کوچک تا متوسط سانترال KX-NS500 م...
تعداد بازدید: 20
سانترال پاناسونیک KX-NS500 از نوع سانترال های تحت شبکه و جدید کمپانی پاناسونیک می باشد. سانترال KX-NS500 می تواند با سه کابین توسعه KX-NS520...
کاربرد کارت DSP در مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک...
تعداد بازدید: 14
Digital Signal Processor ها (DSP) قطعات سخت افزاری هستند که دارای یک پردازنده برای ارسال و دریافت سیگنال های دیجیتال می باشند سیگنال های دیج...
خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک...
تعداد بازدید: 5
خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک خطوط 8 رقمی شهری آنالوگ: خطوطی آنالوگ هستند که تنها قابلیت امکان یک تماس را دارند و برای م...
تلفن پاناسونیک
تلفن سانترال پاناسونیک
ویدیو پرژکتور پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی