خانه » تلفن بی سیم » مزایای تلفن بیسیم

مزایای تلفن بیسیم

مزایای تلفن بیسیم پاناسونیک

از زمان اختراع تلفن توسط بل تا به امروز، تلفن ها جزو مهمترین ابزار های ارتباط از راه دور هستند که با وجود روی کار آمدن تکنولوژی های جدید برای ارتباط، هنوز اهمیت خود را حفظ کرده اند. تلفن ها چه در ارتباطات روزمره زندگی با افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و هم در کسب و کار های مختلف مورد مصارف اداری قرار می گیرند.

پس از اختراع تلفن، به سرعت در تمام دنیا خطوط تلفن شهری کشیده شد که برای استفاده از آن باید از دستگاه تلفن استفاده می کردند. شرکت های مختلفی از دیر باز تا کنون مشغول به تولید و طراحی این وسیله هستند که پاناسونیک یکی از معروفترین برند های تولید کننده تلفن است. تلفن های برند پاناسونیک در دو نوع رومیزی و بیسیم تولید می شوند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

تلفن های بیسیم که چند سالی است که محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده اند و بخاطر آزادی عمل و حرکتی که به کاربران در حین مکالمه می دهند توانسته اند فروش بسیار بالایی کسب کنند.

مزایای تلفن بیسیم

همانطور که اشاره شد آزادی عمل در حین مکالمه با تلفن مهمترین مزایای این تلفن است که کاربر می تواند در حین صحبت کردن با تلفن تا محدوده برد بیسیم از تلفن دور شود و به کارهای دیگر خود رسیدگی کند. برخی از تلفن های بیسیم قابلیت کالر آی دی گویا دارند که تلفن می تواند اطلاعات تماس گیرنده را به صورت گفتاری اعلام کند. به این صورت شما در هر جای منزل که باشید می توانید متوجه شوید چه کسی با شما تماس گرفته است.

تکنولوژی DECT 6.0 در برخی از تلفن های بیسیم برند پاناسونیک به کار گرفته شده که باعث افزایش برد بیسیم می شود. در این مدل ها کاهش نویز را نیز شاهد هستیم که به دلیل فرکانس خاص برای تلفن بیسیم است که با سایر لوازم بیسیم تداخل نخواهد داشت. همچنین تلفن هایی که این تکنولوژی در آن ها تعبیه شده تا سقف ۶ گوشی بیسیم قابل ارتقا هستند.


4.5 (90%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG2511 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 8
تلفن بی سیم KX-TG2511 تلفن KX-TG2511 دارای ابعاد 32 × 159 × 48 میلی‌متر و وزن 130 گرم است که امکان نصب به دیوار هم دارد. تلفن KX-TG2511  ش...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-PRS120 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 12
تلفن بی سیم KX-PRS120 تلفن KX-PRS120 نام یکی دیگر از محصولات کمپانی پاناسونیک است که دارای ابعاد پایه تقریباً 78 x‏ 52 x‏ 80 میلی‌متر و ابع...
معرفی قابلیت های تلفن بی سیم KX-TG6671 پاناسونیک...
تعداد بازدید: 39
تلفن بیسیم KX-TG6671 تلفن بیسیم KX-TG6671  نام یکی دیگر از محصولات پر فروش کمپانی پاناسونیک می باشد. این تلفن دارای قابلیت های متعدد می باش...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی