خانه » فناوری » شهر هوشمند افتتاح شد

شهر هوشمند افتتاح شد

شهر هوشمند افتتاح شد

شورای SST فوجیساوا توسط شرکت پاناسونیک در حومه شهرک پاناسونیک افتتاح شد،هسته اصلی این شورا حمایت از توسعه پایداری شهر و جامعه جهت بهره برداری در آینده است.

 

شهر هوشمند افتتاح شد

هدف آنها ایجاد شهرهای هوشمند جهت ارتقاء شیوه زندگی ساکنان در رساندن آن به یک اولویت بالاست،این کمپانی ۵ خدمت ضروری را برای ساکنان شهر فراهم می آورد که شامل:
۱- انرژی ۲- امنیت ۳- تحرک ۴- پویایی و سلامتی ۵- مسائل اجتماعی ایست
این مرکز دارای یک خانه و آشپز خانه است که در آن مردم می توانند استراحت کنند ویا میزان آموزش های زیست محیطی و رویداد های دیگر باشند و همچنین یک بخش جهت پژوهشهای اصلی شهر دارد.
بخش آزمایشگاه شامل یک استودیو غذا و صنایع دستی برای ارائه کارگاههای آموزشی و تعامل اطلاعات ساکنین است بخش تحرک ابزار حمل و نقل زیست محیطی را فراهم می کند.
هدف این مجتمع پرورش شیوه زندگی مردم و ارتقاء سطح آن نه تنها برای افراد ساکن این شهر بلکه کلیه مردم شهر های مجاور و افرادی که برای بازدید می آیند است.
با شروع آزمایشگاه زندگی ماشینی در ماه دسامبر نمایش و ست درایو های خودرو های الکتریکی،محل جدید به عنوان یک مکان برای تولید نوآوریهای جدید جهت سوق دادن نسل جدید به سمت شیوه های زندگی جدید و استفاده عملی از این نو آوری می باشد.با استفاده از تجهیزات و خدمات برای ساخت شهر های آینده شورای SST فوجیساوا سرعت تلاشهای خود را برای تحقق بخشیدن به مدل فوجیساوا افزایش داده شهری که می تواند برای ۱۰۰ سال توسعه پایدار بماند.


این مطلب را ارزیابی کنید

شاید این مطالب را نیز بپسندید

بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 60
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
زمان بندی اینستاگرام
تعداد بازدید: 29
زمانبندی اینستاگرام همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگ...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 122
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک
دوربین مدار بسته پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی