خانه » پاناسونیک » معرفی دستگاه کالری شمار پاناسونیک

معرفی دستگاه کالری شمار پاناسونیک

معرفی دستگاه کالری شمار پاناسونیک

اگر شما از آن جمله افرادی هستید که تصمیم دارند رژیم بگیرند، حال این رژیم چه برای لاغری باشد و چه برای چاقی به کسب اطلاعات از میزان کالری دریافتی و سوزانده شده خود نیاز خواهید داشت. همانطور که میدانید اپلیکیشن های زیادی در استور ها وجود دارند که ادعا میکنند میتوانند میزان کالری مواد را نشان دهند ، همچنین اکثر تولید کنندگان مواد غذایی میزان کالری مربوطه را بر روی بسته بندی آن درج می‌کنند.

ولی همانطور که می دانید این اطلاعات زیاد دقیق نیست، به علاوه ممکن است شما یک وعده همبرگر در رستورانی میل کنید که میزان کالری آن با همبرگر رستورانی دیگر، کاملا متفاوت باشد. طبق گزارشاتی که به دست رسیده، کارمندان کمپانی پاناسونیک در همایش CEATEC 2017 قصد معرفی گجتی جدید را دارند که می تواند این مشکلات را حل کند.

شرکت الکترونیکی پاناسونیک  که مقر اصلی آن در ژاپن است یک نمونه دستگاه کالری شمار تولید کرده که می تواند این کار را به دقت انجام دهد. نام این دستگاه  CaloRieco است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مواد غذایی مورد نظر خود را مقابل دستگاه قرار داده و مقدار کالری آن‌ها را دریافت کنید. این گجت از تکنولوژی انعکاس نور جهت تعیین کالری مواد غذایی همچون چربی، پروتئین و کربوهیدرات استفاده می‌کند.

معرفی دستگاه کالری شمار پاناسونیک

دستگاه از Wi-Fi به کلود متصل می شود، جایی که می توانید مشخصات تغذیه خود را به یک برنامه همراه اضافه کنید.

پاناسونیک جزئیات دقیق در مورد نحوه عملکرد دستگاه را منتشر نکرده است، اما فقط اعلام کرده که از یک اسکنر مادون قرمز برای اندازه گیری کالری مواد غذایی استفاده می کند. همچنین دارای مقیاس وزن در داخل است.

با این حال، همه چیز در ۱۰ ثانیه محاسبه می شود که کاملا شگفت انگیز است. به طور سنتی، آزمایشگاه ها می توانند کالری های غذایی را اندازه گیری کنند، که این امر طول میکشد ولی این دستگاه عملکردی فوق العاده دارد.

CaloRieco فقط در CEATEC در توکیو در هفته جاری نشان داده شد و برای اولین بار در ماه مه سال جاری به عنوان یک مفهوم در SXSW نمایش داده شد. هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ عرضه این دستگاه به بازار جهانی و قیمت آن در دسترس نیست و این فقط یک نمونه آزمایشی بوده و ممکن است با محصول پایانی تفاوت‌هایی داشته باشد.

این دستگاه مطمئنا می تواند به عنوان یکی از بهترین ابزارها جهت کنترل بیماری‌هایی همچون دیابت و مدیریت بهتر سلامتی مورد استفاده قرار گیرد.


تلفن پاناسونیک
تلفن سانترال پاناسونیک


  • شیرین فرقانی در تاریخ چهارشنبه 11 جولای 2018گفته است:

    سلام وخسته نباشید،ایا اطلاعات جدید ترین از دستگاه کالری شماره پاناسونیک واراده آن به بازار بویژه ای ایران و قیمت آن دارید؟

    • ebrahimi در تاریخ چهارشنبه 11 جولای 2018گفته است:

      سلام.منظورتون از کالری شمار چیه؟

‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی