دستگاه باکس موزیک

دستگاه سانترال در هر ظرفیت و مدلی که باشد امکاناتی مشابه و پایه ای را درون خود دارد که به کاربران خود ارائه می دهد. از جمله این موارد و امکانات مشترک وجود موزیک هایی پیش رفته است که در هنگامی که تماسی در حالت انتظار قرار می گیرد برای فرد پشت خط پخش می شود.
هر کاربری که از تلفن و سیستم های ارتباطی استفاده می کند می تواند برای لحظاتی خاص، فرد را در حالت انتظار قرار دهد این امر در تلفن ها با استفاده از فشردن کلید HOLD امکان پذیر می شود. هر تلفن برای این کار موزیک هایی پیش فرض را پخش می کند اما در سانترال پاناسونیک می توان این نواخت ها را ارتقاء بخشید.

درگاهی خاص برای اتصال سیستم هایی خاص به سانترال

پاناسونیک به غیر از امکانات و ویژگی هایی خاص که در هر مرکز تلفن خود قرار می دهد این امکان را برای کاربران خود در نظر گرفته است که در صورت تمایل بتوانند دستگاه هایی خاص را به سانترال متصل کنند و با ارتقاء سیستم ارتباطی خود، خدماتی نوین را دریافت کنند. این پورت و درگاه خروجی به گونه ای است که دستگاه موزیک انتظار، سیستم پیج و … را می توان به آن متصل نمود.

موزیک انتظار

موزیک انتظار، در واقع عنصری مهم است که در هنگام انتظار فرد (پشت خط) تاثیر بسیار زیادی در رفتار آن فرد در هنگام مکالمه با کارکنان شرکت دارد. نواخت هایی بد و نامناسب سبب دلزدگی فرد از شرکت می شود. بهتر است برای بهبود این امر به فکر راه چاره ای افتاد.

hold music 2

معرفی شرکت و زمینه فعالیت مجموعه بهترین نواحت پشت خط

هر فردی که با مجموعه ای تماس می گیرد باید حیطه فعالیت و توضیحاتی در مورد شرکت را بداند . این کسب آگاهی سبب جلب توجه افراد به رزومه و یا شرح فعالیت شرکت خواهد شد و قطعا این امر سبب کسب مشتری و ماندگاری فرد خواهد شد.

دستگاه موزیک انتظار

این دستگاه قابلیت اتصال به دستگاه سانترال را دارد و امکان ضبط صدا و پخش زمان های برنامه ریزی شده را دارد و بهترین راه حل برای استفاده مناسب از کلیه امکانات سانترال است. با ضبط صدای مورد نظر و ذخیره آن در حافظه این دستگاه می توانید در هر زمانی فرد را در حالت انتظار (HOLD) قرار دهید.


این مطلب را ارزیابی کنید

شاید این مطالب را نیز بپسندید

کارت های داخلی آنالوگ سانترال پر ظرفیت...
تعداد بازدید: 16
کارت های داخلی آنالوگ قابل استفاده در دستگاه های KX-TDA600 و KX-TDE600 در 2   ظرفیت مختلف 16 پورت و 24 پورت  توسط کمپانی پاناسونیک به بازار ...
کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 12
کارت هایبرید KX-TDA0170 پاناسونیک درواقع متشکل از دو تکنولوژی  آنالوگ و دیجیتال می باشد که با نام هایبرید توسط کمپانی پاناسونیک طراحی و عرضه...
معرفی کارت توسعه KX-TE82483 در دستگاه کم ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 5
کارت توسعه KX-TE82483 در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک مدل  KX-TES824 جت ارتقا به مورد نیاز است . این مرکز تلفن دارای 3 خط شهری و 8 خط داخلی...


 • سید یوسف موسوی در تاریخ چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵گفته است:

  خیلی تشکر از مطالبهایی آموزنده ای که میزارین بنده سید یوسف موسوی از تبریز با شماره موبایل ۰۹۱۴۴۰۳۴۳۶۳ بیشتر سانترال رهیاب کار کردم خیلی دوست دارم پاناسونیک رو هم کاملا یاد بگیرم تا همکاریها هم که بنده بیشتر بیرون کار میگیرم و داشته باشیم لطفا سانترال DTA 100d را برایم یاد بدهید لطفا کمکم کنید ممنون .

  • EJLALI در تاریخ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵گفته است:

   لطفا با واحد آموزش شرکت تماس حاصل نمایید

 • محمد در تاریخ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶گفته است:

  ممنون از سایت خوبتون

‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی