خانه » تلفن رومیزی » قیمت های تلفن سانترال

قیمت های تلفن سانترال

قیمت های تلفن سانترال

اگر قصد خرید دستگاه سانترال دارید ابتدا باید به تعداد خطوط شهری و داخلی که نیاز دارید توجه کنید . اگر کسب و کار کوچکی دارید نیاز نیست دستگاه های پر ظرفیت سانترال را بخرید .

دستگاه های کم ظرفیت پاناسونیک مدل TES-824 و TEM-824 معروف به سیستم های ۳ به ۸ هستند . به این معنی که این دستگاه ها با گرفتن ۳ خط شهری به شما ۸ داخلی ارائه می دهد.

شما می توانید با اضافه کردن کارت به این دستگاه ظرفیت آن را به ۶ به ۱۶ و ۸ به ۲۴ ارتقا دهید . ولی اگر نیاز شما بیشتر از ۲۴ داخلی است باید دستگاه های پر ظرفیت پاناسونیک را انتخاب و خریداری کنید .

برای استفاده از داخلی های سانترال نیاز به استفاده از تلفن دارید . باید توجه داشت که بعضی از این تلفن ها مخصوص سانترال است . شما می توانید از تلفن های معمولی که در خانه هم از آن ها استفاده می شود بر روی داخلی های آنالوگ استفاده کنید .حتی از تلفن های بیسیم خانگی هم می توان بر روی داخلی های آنالوگ استفاده کرد .

ولی برای استفاده از داخلی های دیجیتال باید حتما از تلفن های دیجیتال استفاده کرد . تلفن های دیجیتال پاناسونیک جزو بهترین تلفن های سانترال موجود در بازار است . همچنین تلفن های هایبرید نیز مخصوص بعضی از دستگاه های سانترال است ( این تلفن ها برای برنامه ریزی سانترال نیز مورد استفاده قرار می گیرد )

در ادامه دو مدل KX-DT343 و KX-DT346 را معرفی خواهیم کرد:

قیمت های تلفن سانترال

 

تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT343

این تلفن دارای ۱۲ کلید قابل برنامه ریزی است .دارای ۴ عدد کلید جهت نما و قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده یا کالر آی دی است . این تلفن دارای دفترچه تلفن اختصاصی ۱۰۰ شماره ای است . قیمت این تلفن در بازار حدود ۳۹۰ تومان است.

تلفن سانترال پاناسونیک KX-DT346

این تلفن دارای ۲۴ کلید قابل برنامه ریزی و پورت USB است . دارای قابلیت اضافه کردن کنسول DSS و بلوتوث (هدست) است .قیمت این تلفن در بازار حدود ۵۲۰ تومان است .


5 (100%) 1 رای

شاید این مطالب را نیز بپسندید

تلفن آنالوگ در مراکز تلفن پاناسونیک و مصارف خانگی...
تعداد بازدید: 23
در مراکز تلفن سانترال پاناسونیک  از سه دسته تلفن می توان استفاده نمود . تلفن های آنالوگ دیجیتال و هایبرید می باشد .گوشی های تلفن آنالوگ ...
چرا تلفن KX-T7730 در دستگاه های پر ظرفیت پیشنهاد ن...
تعداد بازدید: 6
KX-TDA/TDE100 این دستگاه دارای 5 اسلات برای جای گیری کارت های مختلف شهری ، داخلی ، PRI  و همچنین کارت های Disa option  و کارتهای مخصوص شبکه...
استفاده از تلفن های سری هایبرید مدل KX-T7730...
تعداد بازدید: 10
KX-TES824  و KX-TEM824 در مراکز تلفن کم ظرفیت پاناسونیک در سری های یاد شده در بالا ،  تلفن مدل KX-T7730  بیشترین  کاربرد را دارد.کارشناسان ...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی