خانه » پاناسونیک » تعمیر فکس پاناسونیک

تعمیر فکس پاناسونیک

 

تعمیرات فکس پاناسونیک

فکس یکی از ضروری ترین دستگاه های موجود در ادارات و سازمان ها است. با وجود تکنولوژی های جدید ارتباطی هنوز هم دستگاه فکس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دستگاه فکس می تواند امکان ارسال و دریافت مدارک و اسناد را با استفاده از خطوط تلفن فراهم کند. در ابتدا کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود در مقصد نیز دستگاه فکس اسکن را دریافت کرده و چاپ می کند.

فکس ها شامل سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی هستند که هرکدام تکنولوژی مختلفی برای ارسال و دریافت دارند، علاوه بر این سرعت و امکانات آن ها نیز متفاوت است.

دستگاه های اداری مانند فکس ممکن است در طی گذشت زمان و استفاده زیاد دچار اختلال شوند، مهمترین نکته پس از خرابی تحویل دستگاه به مراکز مجاز تعمیرات است. با توجه به حساسیت این دستگاه ها سپردن آن به مغازه های غیر مجاز ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به جای بگذارد.

تعمیر فکس پاناسونیک

شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی و امنیتی پاناسونیک در ایران است، در قسمت فروش، کارشناسان آماده ارائه هر گونه مشاوره برای خرید محصولات هستند. در قسمت تعمیرات این شرکت، مجرب ترین نفرات فنی آماده تعمیر دستگاه های مخابراتی و امنیتی پاناسونیک هستند. هر دستگاه به طور جداگانه در واحد تعمیرات مخصوص به خود عیب یابی و تعمیر خواهد شد. پیشرفته ترین ابزار جهت تعمیرات در این واحد موجود است. تمام هزینه های اخذ شده در این مرکز بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه مخابرات است.

تعمیر فکس پاناسونیک که در این نمایندگی انجام می شود شامل : عیب یابی و رفع عیب برد منبع تغذیه ، تنظیمات کامل دستگاه ، عیب یابی و رفع عیب اتصالات لامپ ، عیب یابی و رفع عیب بردهای الکترونیکی ، عیب یابی مسیر عبور کاغذ و … است.


4 (80%) 2 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

آیا برای هتل های کوچک تا متوسط سانترال KX-NS500 م...
تعداد بازدید: 23
سانترال پاناسونیک KX-NS500 از نوع سانترال های تحت شبکه و جدید کمپانی پاناسونیک می باشد. سانترال KX-NS500 می تواند با سه کابین توسعه KX-NS520...
کاربرد کارت DSP در مراکز تلفن تحت شبکه پاناسونیک...
تعداد بازدید: 18
Digital Signal Processor ها (DSP) قطعات سخت افزاری هستند که دارای یک پردازنده برای ارسال و دریافت سیگنال های دیجیتال می باشند سیگنال های دیج...
خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک...
تعداد بازدید: 6
خطوط مخابراتی و نحوه استفاده در مراکز پاناسونیک خطوط 8 رقمی شهری آنالوگ: خطوطی آنالوگ هستند که تنها قابلیت امکان یک تماس را دارند و برای م...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک
تلفن پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی