خانه » پاناسونیک » تعمیر فکس پاناسونیک

تعمیر فکس پاناسونیک

 

تعمیرات فکس پاناسونیک

فکس یکی از ضروری ترین دستگاه های موجود در ادارات و سازمان ها است. با وجود تکنولوژی های جدید ارتباطی هنوز هم دستگاه فکس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دستگاه فکس می تواند امکان ارسال و دریافت مدارک و اسناد را با استفاده از خطوط تلفن فراهم کند. در ابتدا کاغذ در دستگاه وارد شده و اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود در مقصد نیز دستگاه فکس اسکن را دریافت کرده و چاپ می کند.

فکس ها شامل سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی هستند که هرکدام تکنولوژی مختلفی برای ارسال و دریافت دارند، علاوه بر این سرعت و امکانات آن ها نیز متفاوت است.

دستگاه های اداری مانند فکس ممکن است در طی گذشت زمان و استفاده زیاد دچار اختلال شوند، مهمترین نکته پس از خرابی تحویل دستگاه به مراکز مجاز تعمیرات است. با توجه به حساسیت این دستگاه ها سپردن آن به مغازه های غیر مجاز ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به جای بگذارد.

تعمیر فکس پاناسونیک

شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابراتی و امنیتی پاناسونیک در ایران است، در قسمت فروش، کارشناسان آماده ارائه هر گونه مشاوره برای خرید محصولات هستند. در قسمت تعمیرات این شرکت، مجرب ترین نفرات فنی آماده تعمیر دستگاه های مخابراتی و امنیتی پاناسونیک هستند. هر دستگاه به طور جداگانه در واحد تعمیرات مخصوص به خود عیب یابی و تعمیر خواهد شد. پیشرفته ترین ابزار جهت تعمیرات در این واحد موجود است. تمام هزینه های اخذ شده در این مرکز بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه مخابرات است.

تعمیر فکس پاناسونیک که در این نمایندگی انجام می شود شامل : عیب یابی و رفع عیب برد منبع تغذیه ، تنظیمات کامل دستگاه ، عیب یابی و رفع عیب اتصالات لامپ ، عیب یابی و رفع عیب بردهای الکترونیکی ، عیب یابی مسیر عبور کاغذ و … است.


4 (80%) 2 رایs


‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی