خانه » دوربینهای مداربسته » تعمیر دوربین مداربسته

تعمیر دوربین مداربسته

تعمیر دوربین مداربسته پاناسونیک

برای پیشگیری و پیگیری جرائم مجرمانه استفاده از دستگاه های امنیتی الزام است. این روز ها در بسیاری از مکان های عمومی دوربین های مداربسته را می توان مشاهده کرد. بیشترین کاربرد دوربین های مداربسته جهت پیشگیری از اعمال مجرمانه است، سارقین با مشاهده دوربین ها ممکن است از ارتکاب جرم بترسند و از انجام آن منصرف شوند.

از مزیت های دیگر آن پیگیری جرائم است، فیلم ضبط شده توسط دوربین مدار بسته می تواند نقش تعیین کننده و مهمی در مسیر پرونده مجرمانه داشته باشد.

علاوه بر این ها در بسیاری از ادارات و شرکت ها برای نظرت بر کیفیت کار کارمندان از دوربین های مداربسته استفاده می شود.

دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارند که هر کدام برای طیفی از کاربرد ها مناسب است. مثلا دوربین های دام برای مصارفی که قرار است دوربین در سقف نصب شود مورد استفاده قرار میگیرد. دوربین مداربسته گردان یا PTZ برای مواردی که احتیاج است دوربین بچرخد و مناطق خاصی را نمایش دهد مناسب است.

تعمیر دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته پاناسونیک از با کیفیت ترین دوربین های موجود در بازار است، که در انواع مختلفی تولید و طراحی شده و می تواند پاسخگوی نیاز همه ی کاربران باشد.

شرکت ایده آل گستر نمایندگی محصولات مخابرتی و امنیتی پاناسونیک در ایران، ارائه دهنده دوربین های مداربسته تحت شبکه و آنالوگ این برند است. این شرکت علاوه بر خدمات مربوط به مشاوره و فروش سیستم های مداربسته، خدمات مربوط به تعمیر دوربین مداربسته پاناسونیک را نیز انجام می دهد.

دوربین مداربسته یک سیستم الکترونیکی است و مثل هر وسیله الکترونیکی دیگر، ممکن است دچار آسیب و خرابی شود. مرکز تعمیرات دوربین مداربسته شرکت ایده آل گستر با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و متخصص ترین نفرات فنی می تواند دستگاه شما را به سرعت عیب یابی و تعمیر نماید. لازم به توضیح است که تمامی قطعات تعویض شده توسط واحد تعمیرات ایده آل گستر، قطعات اصلی و اورجینال و با ارائه گارانتی خواهد بود.


5 (100%) 1 رای


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی