خانه » شرکت ایده آل گستر » تعمیرات تلفن پاناسونیک غرب تهران

تعمیرات تلفن پاناسونیک غرب تهران

نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک غرب تهران

تلفن یک وسیله ارتباطات از راه دور است که دو یا چند کاربر، که خیلی دور از هم هستند را قادر می سازد مکالمه انجام دهند و باعث می شود صدا به طور مستقیم از آن طرف خط شنیده شود. تلفن صدای معمولی انسان را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل می کند که از طریق کابل ها و سایر کانال های ارتباطی به یک تلفن دیگر منتقل می شود و صدا از آن طرف خط توسط کاربر دریافت می شود.

بعد از اینکه خطوط تلفن در جای جای شهر ها کشیده شد شرکت های مختلفی اقدام به تولید این وسیله کردند و دستگاه تلفن به سرعت به وسیله ای ضروری برای خانه ها و کسب و کار های مختلف تبدیل شد.

شرکت پاناسونیک یکی از برترین تولید کنندگان محصولات الکترونیکی، مخابراتی، امنیتی است که سالیان زیادی است و در این حوزه مشغول به فعالیت است. این کمپانی فعالیت خود را از سال ۱۹۱۸ در صنایع الکترونیک و مخابرات آغاز کرده است و امروزه کمتر کسی پیدا می شود این برند را نشناسد یا از کیفیت محصولات آن با خیر نباشد.

تعمیرات تلفن پاناسونیک غرب تهران

تلفن های ساخت شرکت پاناسونیک از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار جهانی است. شرکت ایده آل گستر نمایندگی مجاز محصولات پاناسونیک در ایران است که خدمات مربوط به فروش و تعمیرات محصولات مخابراتی، امنیتی پاناسونیک را انجام می دهد.

تعمیرات تلفن پاناسونیک غرب تهران، این مجموعه با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات مربوط به تعمیرات تلفن ها می تواند تلفن های رومیزی و بیسیم شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر نماید.

مهندسان و کارشناسان مرکز تعمیرات پاناسونیک پس از انجام تست های مختلف اقدام به عیب یابی کامل تلفن های شما کرده و با استفاده از قطعات اورجینال به تعمیر تلفن ها می پردازند.

مرکز تعمیرات ایده آل گستر همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ و روزهای پنجشنبه تا ۱۴ آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی است.


4 (80%) 2 رایs


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی