خانه » تلفن رومیزی » تعمیرات تلفن رومیزی

تعمیرات تلفن رومیزی

تعمیرات تلفن رومیزی پاناسونیک

همه می دانند این روز ها که ارتباطات اهمیت زیادی در زندگی روزمره ما دارند، تلفن ها از چه نقش پر رنگی در این ارتباطات برخوردارند.

تلفن ها در انواع و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند و شاید انتخاب بین آن ها کمی مشکل باشد. تلفن های رومیزی با وجود روی کار آمدن تلفن های بیسیم هنوز هم طرفداران خود را دارند و برای بسیاری از مصارف اداری و برخی مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت این تلفن ها نسبت به بیسیم ها این است که در نبود برق تلفن های رومیزی کارایی خود را حفظ می کنند.

تلفن های پاناسونیک از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردارند و با بهترین مواد اولیه و پیشرفته ترین تجهیزات توسط این کمپانی طراحی و تولید شده است. با وجود کیفیت خوب این محصولات ممکن است در طول استفاده طولانی مدت یا عدم نگهداری خوب این دستگاه ها دچار ایراداتی شوند.

تعمیرات تلفن رومیزی

اگر تلفن های پاناسونیک شما دچار مشکلات فنی شده اند در درجه اول باید توجه داشته باشید که دستگاه خود را فقط به مراکز مجاز تعمیرات بسپارید. مراکز غیر مجاز و متفرقه ممکن است از قطعات غیر اورجینال استفاده کنند و موجب غیر قابل تعمیر شدن دستگاه تلفن شما شوند.

تعمیرات تلفن رومیزی و بیسیم و سایر دستگاه های مخابراتی برند پاناسونیک در واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر توسط متخصص ترین تکنسین های آموزش دیده و با تجربه انجام می شود. این شرکت از سال ۱۳۸۲ نماینده فروش و تعمیرات محصولات پاناسونیک در ایران است و با بهره گیری از قطعات اورجینال و اصلی و همچنین به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات مربوط به تعمیرات آماده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه های شما را تعمیر کند.

واحد تعمیرات شرکت ایده آل گستر زیر نظر اتحادیه مخابرات فعالیت می کند و تمام قیمت های دریافتی بابت تعمیرات از مشتریان گرامی، قیمت های مصوب اتحادیه مخابرات است.


3.8 (75%) 4 رایs

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی تلفن KX-T7730
تعداد بازدید: 26
معرفی ویژگی های تلفن KX-T7730 دستگاه های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک در سری KX-TE   برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط مورد استفاده قرار می گیر...
تفاوت تلفن آنالوگ و دیجیتال
تعداد بازدید: 48
انواع تلفن امروزه در ادارات و سازمان های مختلف از مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیت های مختلف استفاده می شود. جهت سهولت در  ارتباط داخل...
نمایندگی تعمیرات سانترال
تعداد بازدید: 12
نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک دستگاه مرکز تلفن سانترال برای ایجاد یک شبکه تلفنی در یک شرکت مورد استفاده قرار می گیرد که در آن با به اش...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی