خانه » تلفن بی سیم » تعمیرات تلفن بیسیم پاناسونیک در تهران

تعمیرات تلفن بیسیم پاناسونیک در تهران

تعمیرات تلفن بیسیم پاناسونیک

تلفن ها امروزه مهمترین ابزار ما برای برقراری ارتباط از راه دور هستند. البته با به وجود آمدن تلفن های همراه و نوع هوشمند آن ها باید گفت نوع ارتباطات به طور کلی دچار انقلاب شده است.

تلفن ها در ابتدای امر فقط جهت مکالمه صوتی مورد استفاده قرار می گرفت و امکانات دیگری نداشت. امروزه اما تلفن ها امکانات گسترده ای در اختیار کاربران قرار می دهند. تلفن ها در دو نوع بیسیم و رومیزی در بازار جهانی وجود دارند که هر کدام به فراخور نیاز مشتری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

تلفن های بیسیم با توجه به آزادی کاربر در حرکت هنگام مکالمه بیشتر برای استفاده خانگی انتخاب می شود. این تلفن ها تا محدوده ی برد خود به کاربر اجازه حرکت می دهد.

تعمیرات تلفن بیسیم پاناسونیک در تهران

برند پاناسونیک برترین تولید کننده تلفن های بیسیم در سراسر جهان است که محصولاتش را تحت لیسانس ژاپن تولید می کند. این شرکت محصولات مختلف خود را به بیشتر کشور های دنیا صادر می کند.

شرکت ایده آل گستر نمایندگی پاناسونیک در ایران، یکی از این نمایندگی های مجاز است که عرضه کننده محصولات امنیتی، اداری و مخابراتی پاناسونیک در سطح بازار ایران است. این شرکت با داشتن کادری با تجربه در دپارتمان های فروش و خدمات پس از فروش و برخورداری از یک شبکه توزیع بسیار گسترده، این امکان را دارد که نیاز مشترکین را در هر سطح و در کمترین زمان برآورده سازد.

در بخش تعمیرات تلفن بیسیم پاناسونیک در تهران جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار گرفته است. این واحد در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند. این شرکت در دو واحد فروش و تعمیر مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان است.


4.2 (84%) 5 رایs


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی