بهترین گوشی پاناسونیک

بهترین گوشی پاناسونیک

برند پاناسونیک یکی از مطرح ترین برند ها در تولید گوشی های تلفن است . تلفن های این برند در دو نوع گوشی های تلفن رومیزی و گوشی های تلفن بیسیم به بازار ارائه می شود .

گوشی های تلفن پاناسونیک برای کارایی های مختلفی طراحی شده . تلفن های سانترال یا دیجیتال مخصوص نصب بر روی داخلی های دیجیتال سانترال است و به کمک آن ها می توان دستگاه سانترال را برنامه ریزی کرد . مثلا تلفن KX-T7730 برای برنامه ریزی سانترال های کم ظرفیت استفاده می شود .

گوشی های آنالوگ این برند بر روی داخلی های آنالوگ دستگاه سانترال قابل نصب است و تفاوت آن ها با انواع دیجیتال این است که اولا به وسیله آن ها نمی توان برنامه ریزی انجام داد و دوما تلفن های دیجیتال به طور اتوماتیک خط را برای شماره گیری آزاد می کند ولی در تلفن های آنالوگ برای آزاد شدن خط باید ۰ یا ۹ را شماره گیری کرد .

تلفن های بیسیم پاناسونیک در مدل های مختلفی برای کاربران ارائه شده که هرکدام پاسخگوی نیاز طیفی از مشتریان است .

این تلفن ها به عنوان محصولی برتر با کیفیتی پایدار و ارتباطی متمایز توانسته نظرات مشتریان و کاربران را جلب کند واین شرکت درصدد آن است که جدیدترین فن آوری روز دنیا را جهت ارائه هرچه بهتره محصولات خود بخصوص تلفن های خود به کاربندد .

هر کدام از گوشی های تلفن با توجه به کارایی های خاصی که دارند در نوع خود بهترین هستند و نمیتوان مدلی را به عنوان بهترین گوشی پاناسونیک نام برد . انتخاب گوشی مناسب مسلتزم این است که شما نیاز خود را از تلفن مشخص کنید و بعد به سراغ انتخاب گوشی مناسب خود بروید .


4 (80%) 1 رای


‌‌سیستمهای سانترال

سیستمهای سانترال

دستگاه فکس‌‌

فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

دوربین‌‌های مداربسته

دوربین های تحت شبکه (IP)

ویدیو پرژکتور ‌‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک

تلفن های زیمنس

تلفن گیگاست زیمنس

دوره های آموزشی

ثبت نام دوره های آموزشی