خانه » فناوری » معرفی اپلیکیشن No Screen Off جهت جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش هنگام مطالعه

معرفی اپلیکیشن No Screen Off جهت جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش هنگام مطالعه

معرفی اپلیکیشن No Screen Off جهت جلوگیری از خاموش شدن صفحه نمایش هنگام مطالعه

بی شک همه ما در عصر فناوری از گوشی های مدرن بهره می بریم واغلب پیش می آید که بخواهیم از تلفن همراه خود جهت مطالعه استفاده کنیم،واین مسئله برای ما خیلی اهمیت دارد که بتوانیم بصورت پیوسته وبدون خاموش شدن صفحه گوشی این کار را انجام دهیم.درادامه میخوانید…

No Screen Off اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید مانع از خاموش شدن‌های مکرر صفحه‌نمایش در هنگام مطالعه یا استفاده از اپلیکیشن‌هایی نظیر مرورگر و‌… شوید. در طول استفاده‌ی چند ساله  وبی وقفه از تلفن همراه احتمالا برای شما هم پیش آمده است که هنگام مطالعه کردن مطالب یک وب‌سایت، یا پیام‌های طولانی دوستان خود، با تاریک شدن‌های مکرر صفحه‌نمایش مواجه شوید.

این امر بر اساس تایمر مشخص شده که به طور پیش‌فرض روی ۳۰ ثانیه قرار گرفته صورت می‌گیرد؛ به طوری که اگر هنگام خواندن یک متن یا تماشای یک عکس به مدت ۳۰ ثانیه هیچ لمسی در صفحه صورت نگیرد، گوشی موبایل ابتدا برای چند ثانیه صفحه‌ها را تاریک، و سپس به طور کامل خاموش می‌کند تا از مصرف باتری در زمان‌هایی که گوشی را به طور روشن در مکانی رها می‌کنیم جلوگیری شود.

خوشبختانه اکثر گوشی‌های جدید مجهز به ویژگی جدیدی با نام Smart Stay هستند که با فعال بودن آن‌ها، در پایان هر ۳۰ ثانیه، قبل از تاریک شدن صفحه ابتدا برای لحظاتی این ویژگی فعال می‌شود و اگر صورت یا چشم‌ها را در جلوی گوشی تشخیص دهد مانع از تاریک یا خاموش شدن نمایشگر خواهد شد. اگر گوشی شما به این سنسورها مجهز نیست می‌توانید به جای لمس‌های مکرر برای جلوگیری از خاموش شدن صفحه، یا حتی افزایش تایمر روشن ماندن نمایشگر از اپلیکیشن‌هایی که برای حل این مشکل ساخته شده‌اند استفاده کنید.

اپلیکیشن No Screen Off

No Screen Off

No Screen Off اپلیکیشنی بسیار جالب است که با نصب آن می‌توانید میانبری در اختیار داشته باشید که حالت خاموش شده صفحه را به طور کامل غیرفعال کند. برای مثال می‌توانید با فعال کردن این ویژگی هنگام استفاده از مرورگر، اینستاگرام و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، دیگر هرگز با خاموش شدن صفحه در حین مطالعه و مرور مطالب این اپلیکیشن‌ها مواجه نشوید.

استفاده از No Screen Off نیز بسیار ساده است به طوری که تنها کافیست بعد از اجرا، آن را به حالت On تغییر دهید. از حالا تا زمانی که مجددا برنامه را به حالت Off تغییر حالت دهید گوشی شما هیچوقت به طور خودکار خاموش نمی‌شود و تنها فشردن دکمه‌ی Power صفحه را خاموش می‌کند. شما می‌توانید از ویجت این برنامه نیز استفاده کنید تا بدون نیاز به ورود جداگانه به داخل اپلیکیشن No Screen Off آن را از صفحه‌ی خانگی گوشی خاموش و روشن کنید.

دقت داشته باشید با روشن کردن این ویژگی گوشی شما دیگر قادر به خاموش کردن خودکار صفحه نخواهد بود و اگر به هر دلیلی گوشی خود را قبل از فشردن دکمه‌ی Power در گوشه‌ای رها کنید صفحه‌نمایش شما همچنان روشن باقی خواهد ماند. این موضوع می‌تواند باعث اتمام سریع شارژ باتری شود بنابراین پیشنهاد می‌کنیم هنگامی که از این ویژگی استفاده می‌کنید Off کردن آن را بعد از استفاده فراموش نکنید. لازم به ذکر است چندین ویژگی مثبت این اپلیکشن:

 • برخورداری از ویجت
 • جلوگیری از خاموش شدن های مکرر صفحه نمایش
 • مطالعه ی آسان و بدون دردسر مطالب و وب سایت ها

این مطلب را ارزیابی کنید

شاید این مطالب را نیز بپسندید

بهینه سازی مصرف باتری تلفن همراه...
تعداد بازدید: 60
 ترفندهای کاهش مصرف باتری باتری یکی از مهمترین اجزای یک گوشی هوشمند است. تلفن های همراه به عضوی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده ا...
زمان بندی اینستاگرام
تعداد بازدید: 29
زمانبندی اینستاگرام همه ما زمانی از طول روز و شب را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سپری میکنیم. از جمله این اپلیکیشن های اعتیاد آور و سرگ...
مقایسه ی اصلی ترین مدل های CPU موبایل...
تعداد بازدید: 122
هنگامی که سخن از پردازنده های تلفن همراه می شود، عموما عبارت  CPU موبایل  به کار می رود که عبارت درست تر آن SOC است که به معنای سیستم روی تر...
ویدیو پرژکتور پاناسونیک
تلفن سانترال پاناسونیک
دوربین مدار بسته پاناسونیک
تلفن پاناسونیک


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی