خانه » مراکز تلفن سانترال » آموزش راه اندازی Answering Machine

آموزش راه اندازی Answering Machine

شاید برای شرکت شما هم این یک نیاز باشد.

این آموزش برای سانترال های کم ظرفیت سری KX-TES,KX-TEM می باشد .

برای دستگا های پرظرفیت KX-TDA,KX-TDE,KX-NS  با کارشناسان شرکت ایده آل کستر،نمایندگی رسمی پاناسونیک  تماس حاصل فرمایید.

اگر نیاز دارید تا پیغام های کارکنان ، مشتریان و مراجعان شرکت خود را بعد از اتمام ساعت کاری و یا در ایام تعطیل ثبت و ضبط کنید کافیت یک دستگاه Answering Machine  یا یک تلفن پاناسونیک با قابلیت پیغامگیر تهیه کنید و به یکی از پورتهای داخلی ۱۰۲ تا ۱۲۴(JACK 2 ,…,JACK24) سانترال پاناسونیک متصل کرده و تنظیمات و پیغام مورد نظرتان را روی دستگاه پیغامگیر ضبط کنید و حالا کافیست تا تنظیمات و برنامه ریزی زیر را روی سانترال خود انجام دهید :

برای این کار نیاز است تا با داخلی ۱۰۱ ( JACK 01 ) به Mode  برنامه ریزی سانترال رفته ( در حالت Defaulet  فقط با داخلی  ۱۰۱و گوشی تلفن KX-T7730 می توان به Mode  برنامه ریزی سانترال وارد شد. )

PITS-PGM NO

برای این کار بر روی گوشی ۷۷۳۰  دکمه Program  را که فشار دهیم بر روی صفحه نمایش گوشی تلفن عبارت زیر ظاهر می شود :

PASSWORD :

حالا دکمه # * را که فشار دهیم بر روی صفحه نمایش گوشی تلفن عبارت

SYS-PGM NO ?
Night In Co
Co1:#01:Enabel

نمایش داده می شود . پسورد پیش فرض یا Defualet  دستگاه ۱۲۳۴ می باشد ، پس از وارد کردن رمز دستگاه صفحه نمایش گوشی تلفن عبارت نمایش داده شده حالا ما باید تنظیم کنیم که تمامی خطوط شهری ما در زمان غیر ساعات کاری و ایام تعطیل به داخلی مورد نظر که دستگاه پیغام گیر به آن متصل شده زنگ خورده شود .کد برنامه ی ۴۰۹  را وارد می کنیم  صفحه نمایش عبارت را نمایش می دهد . حالا دوبار که دکمه ی  SP-PHONE  را بزنیم عبارت را نمایش می دهد . که Co1 نمایانگر خط شهری شماره یک می باشدو #۰۱ نمایانگر داخلی ۱۰۱ ( یا JACK01 ) می باشد . با دکمه SP-PHONE به خطوط شهری دیگر می رویم و با دکمه ی FWD/DNDf به داخلی مورد نظری که دستگاه پیغامگیر بر روی آن نصب شده می رویم .

توجه !!!!! برای تغییر در وضعیت Enabel  یا Disabel بودن داخلی ها از دکمه ی AUTO ANS/MUTE استفاده کرده و پس از هر تغییر تأکید می شود هر تغییر باید دکمه STORE/AUTO DIAL را برای ذخیره شدن تغییرات فشار دهید تا تغییرات بر روی سانترال اعمال شود .

توجه !!!!!

برای تغییر در وضعیت Enabel  یا Disabel بودن داخلی ها از دکمه ی AUTO ANS/MUTE استفاده کرده و پس از هر تغییر تأکید می شود هر تغییر باید دکمه STORE/AUTO DIAL را برای ذخیره شدن تغییرات فشار دهید تا تغییرات بر روی سانترال اعمال شود .

توجه !!!!!

در نظر داشته باشید که باید هر چه تعداد خط شهری در داخل سانترال داریم را فقط و فقط روی داخلی مورد نظر تنظیم کنیم تا در صورت تماس فقط این داخلی زنگ خورده شود تا بتوانیم پیغام شخص تماس گیرنده را ضبط کنیم .

حالا فقط کافیست هر بار هنگام ترک شرکت با داخلی ۱۰۱ کد Program 782 # را زده تا دستگاه به Night Mode ( حالت شب ) رفته تا هر فردی با شرکت تماس گرفت در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل بتوان پیغامشان را دریافت کرد.

توجه!!!!!

هنگام ورود به شرکت و شروع کار باید و حتماً کد Program 781 # را زده تا سانترال به Day Mode (حالت روز)  برگشته تا روال ساعات کاری مجدد تنظیم گردد.


5 (100%) 1 رای

شاید این مطالب را نیز بپسندید

معرفی قابلیت سانترال پر ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 23
سانترال پر ظرفیت سیستم سانترال پاناسونیک سری TDA وسریTDE و NS به صورت چند کاره با داشتن انعطاف بالا برای بیشتر شدن خطوط شهری و داخلی با امک...
معرفی قابلیت های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک...
تعداد بازدید: 17
معرفی سانترال های کم ظرفیت این نوع سانترال برای استفاده در شرکت های کوچک با حجم کم برای تماس طراحی شده است به طوری که میتواند نیاز های تلفن...
کارت هایبرید KX-TDA0170 در دستگاه های پر ظرفیت پان...
تعداد بازدید: 6
کارت هایبرید KX-TDA0170 پاناسونیک درواقع متشکل از دو تکنولوژی  آنالوگ و دیجیتال می باشد که با نام هایبرید توسط کمپانی پاناسونیک طراحی و عرضه...


  ‌‌سیستمهای سانترال

  سیستمهای سانترال

  دستگاه فکس‌‌

  فکس حرارتی ، کاربنی و لیزری

  دوربین‌‌های مداربسته

  دوربین های تحت شبکه (IP)

  ویدیو پرژکتور ‌‌

  ویدئو پروژکتور پاناسونیک

  تلفن های زیمنس

  تلفن گیگاست زیمنس

  دوره های آموزشی

  ثبت نام دوره های آموزشی